З слов'янської міліції звільнили 110 осіб

11 апреля 2015
1922 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8229.jpg

Напередодні 12 квітня, річниці захоплення адміністративної будівлі міськвідділу міліції, а згодом і всього міста, нинішній начальник Слов'янського МВ Ігор Рибальченко розповів, як сьогодні ведеться боротьба з незаконними збройними формуваннями і як організована робота правоохоронців.

— Після звільнення Слов'янська з міського відділу міліції було звільнено понад 110 співробітників міліції, з них 31 — за дискредитацію правоохоронних органів, більше 50 — за порушення дисципліни. З цього моменту і почалося формування нової міліції. Були призначені чотири нових заступника начальника міськвідділу та укомплектовані вісім структурних підрозділів. Більше 80 співробітників міліції були прийняті в штат Слов'янського МВ — це ті міліціонери, які залишилися вірними присязі і покинули тимчасово окуповані міста області, — повідомив полковник міліції.

На даний момент слов'янською міліцією встановлено причетність до незаконних збройних формувань 289 осіб, з них — дев'ять лідерів. Оголошено про підозру 166 учасникам бандформувань, 56 бойовиків — заарештовано, 118 — оголошено в розшук. З усіх зниклих безвісти жителів міста на сьогоднішній день не встановлено місцезнаходження тільки однієї людини, зазначає прес-служба Слов'янського МВ ГУМВС України в Донецькій області.

— Ми будемо всіма силами прагнути завоювати довіру нашого населення своїми професійними і патріотичними вчинками, — запевнив начальник слов'янської міліції.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети