Жінки люблять чоловіків із почуттям гумору

22 декабря 2015
1407 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11426.jpg

Американські вчені змогли довести, що жінкам найважче йти від чоловіків з гарним почуттям гумору.

До такого висновку фахівці прийшли після проведення останнього дослідження, яке показало, що жінки на підсвідомому рівні намагаються пов'язати своє життя з представниками сильної статі, що знають толк в жартах.

Учені з американського університету Уейна (Wayne State University) змогли визначити, що чоловіки з гарним почуттям гумору дуже приваблюють жінок. Психологи повідомляють, що представницям прекрасної статі вельми складно розривати відносини з обранцем, який вміє добре пожартувати, тим самим створити невимушену обстановку.

Конкретних аргументів по даної теорії вчені уявити не змогли, проте проведене дослідження показало, що більш міцні відносини якраз у тих пар, де чоловік всіляко намагаються проявити своє гарне почуття гумору.

Психологи припустили, що жінки на підсвідомому рівні відчувають ознаку хороших генів. На думку більшості жінок, саме такі партнери здатні передати у спадок дітям свою легкість в гуморі.

 

Фахівці рекомендують чоловікам не соромитися проявляти свої особисті якості в спілкуванні зі слабкою статтю, оскільки жінки завжди зможуть оцінити позитивні риси свого коханого.

Похожие статьи:

ОбществоБути лисим модно

Образование и наукаВ майбутньому не буде чоловіків

Женский разделЯк подобатись чоловікам?

ОбществоЧому чоловіки не хочуть платити аліменти?

Здоровье и медицинаШоколадний батончик знижує ризик виникнення інсульту у чоловіків

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети