Жителі Івано-Франківська готують замах на Порошенка

27 июля 2015
3847 просмотров Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article9839.jpg

Гуляю я собі по своєму рідному місті, слухаю спів пташок, та насолоджуюсь старовинними будівлями Франківська. І серед цього прекрасного гомону, я почув, а точніше побачив, як розпивають алкогольні напої, чоловіки в порваних штанях(безпритульні). Для будь-якого міста України, це видовище не особливе, таких людей в країні дуже багато, особливо в теперішній час, коли безробіття досягло свого максимуму.

Повернемось до головного, я пройшовши біля них, почув їх дивну розмову. Їх п'яні язики мовили, що Україна почне жити добре, коли Порошенка нарешті вб'ють. Вони навіть клялись один перед одним, що готові поїхати прямо зараз в Київ, та зробити замах на нашого президента, адже за їх словами, їм вже нічого втрачати.

Після цих слів, я пришвидшив свою ходу, щоб більше не слухати цих людей. На скільки потрібно бути розумово відсталим, щоб говорити таку дурницю. Вважати ворогом №1 нашого президента. Я думаю, таких людей в Україні не багато, тому що, нам потрібно берегти те що маємо, та будувати нашу країну разом, а не молоти язиком такі дурниці.

Тому що, українці — сильний народ!

Нагадаємо, Іва́но-Франкі́вськ (раніше — Станиславів, Станіслав) — обласний центр Івано-Франківської області, економічний і культурний центр Прикарпаття, одне з найбільших міст Галичини.

Похожие статьи:

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Новости ПолитикиОлександр Турчинов розпорядився «забезпечити охорону» Юлії Тимошенко, Михайлу Добкіну, Петру Порошенку

Новости УкраиныМіліція відкрила кримінальне провадження у зв'язку з незаконним позбавленням волі Булатова

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

Новости ПолитикиС Украины запретили выпускать активистов Гриценко и Булатова

Комментарии 1

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети