Іванішвілі має бізнес-зв'язки в росії та контролює грузинське телебачення

13 мая 2022
6097 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article20333.jpg


Про останні події
Україна отримує підтримку фактично від усього світу. Сполучені Штати Америки прийняли ленд-ліз та надають нам новітню зброю та техніку фактично в оренду, адже після війни Україна повинна її повернути (у випадку, якщо вона буде вціліло). Окрім того, Штати підтримують нашу економіку на серйозному рівні, виділяючи мільярди для нашої держави. Євросоюз також не стоїть в стороні та різносторонньо підтримує Україну і цій війна. Хоча і на початку країни Європи не надто сильно допомагали Україні зброєю (окрім країн Прибалтики), то зараз їхня позиція змінилась і такі держави, як Польща, Словаччина, Болгарія, Німеччина та інші надають нам техніку та озброєння. Окрім цього, різні представники структур Євросоюз приїжджають до України, гуляють Києвом та ведуть перемовини з президентом України Володимиром Зеленський.
На фоні цих подій слід відокремити Грузію. Грузинський народ виходить на мітинги за Україну та висловлює свою підтримку, то влада цієї країни займає доволі неоднозначну позицію.
Влада Грузії
Влада Грузії в перші дні війни старались «всидіти на двох стільцях» і не висловлювалась щодо війни в України. Однак, про неї мовчати не можливо, тому рано чи пізно все-таки прийшлось зробити декілька заяв щодо війни. Звичайно, що уряд Грузії заявив про повагу до України та її територіальної цілісності, але чи так воно насправді, адже в мережі було багато інформації про те, що саме Грузія допомогає росії обійти санкції.
Про Іванішвілі
За версією різних видань Грузинська держава продовжує активно вести економічні справи з Кремлем навіть після вторгнення росії на території України. А головним у цій справі є бізнесмен та колишній прем'єр-міністр Грузії — Бідзіна Іванішвілі.
Грузинський народ доволі скептично ставиться до Іванішвілі, так як за різними чутками він займає прокремлівську позицію, має свої бізнес-зв'язки в росії та контролює грузинське телебачення.
Іванішвілі — один з найбільших грузинських підприємців та колишній прем'єр-міністр Грузії (2012-2013 років), він є людиною, яка фактично контролює більше половини держави. Окремо відзначимо, що Бідзіна Іванішвілі позбавлявся громадянства Грузії у 2011 році через отримання одразу ж двох громадянств інших держав — росії та Франції. Однак з невідомих причин, рішення про позбавлення Іванішвілі громадянства чомусь було анульовано Верховним Судом Грузії, мабуть зв'язки бізнесмена були присутні і в суді.
Відзначимо, що народ Грузії скептично ставиться і до місцевої влади, і зокрема до Іванішвілі, якого взагалі можна вважати зрадником за його дії. Активне ведення бізнесу на території росії та допомога в обході санкцій країні-агресору обов'язково повинні бути покарані. Тому питання застосування санкцій проти Бідзіни Іванішвілі повинні активно обговорюватись.
Сьогодні 16 правозахисних організацій виступили зі спільною заявою, в якій закликали до якнайшвидшого розслідування.
«У той час як західні держави не відокремлюють Кремль і російських олігархів одна від одної і запровадження санкцій розглядається як механізм припинення російської агресії, ми вважаємо, що спілкування грузинських урядовців з російськими бізнесменами, підприємствами та їхніми представниками, що потрапили під санкції, завдає величезної шкоди державним інтересам Грузії. Зважаючи на це, заяви лідерів «Грузинської мрії» про те, що розмова між Бідзіною Іванішвілі та Євтушенковим є звичайними діловими переговорами, є спробою ввести громадськість в оману», – йдеться у заяві.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk