Бєдовой у Вишневому: Україна потребує президента державника, який справді здатний змінити ситуацію, а не лише розповідати як ми живемо по-новому!

29 марта 2019
307 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18453.jpg

Сьогодні працювали у Вишневому, куди завітав кандидат у президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко. 

У Вишневому зустрічали Лідера керівник Київської обласної організації Руху «Справедливість» Костянтин Бєдовой та представники Київської обласної парторганізації. Під час свого візиту Наливайченко провів зустріч із громадою міста Вишневе, розповів про своє бачення пріоритетних напрямків роботи на посаді президента України, вказав якими мають бути перші кроки новообраного президента. 

«Я починав свою президентську кампанію з Чернечої гори, з Канева, як раз з пам`ятника Тарасу Шевченко, і сьогодні знову стоячи біля пам`ятника Шевченку у Вишневому нагадує всім нам, всім українцям, що Тарас Шевченко біля нас поставив слово насторожі. Але я йду в президенти для того, щоб насторожі кожного українця поставити закон, повернути кожному Українцю безпеку і справедливість. Спілкуючись зараз по всій Україні з людьми я почув, що ви всі чекаєте, щоб нарешті влада почала служити вам, щоб нарешті збільшили пенсії, нарешті почали стримувати зростання цін, згадали про те, що українська людина  на рідній землі повинна мати можливість достойно і мирно жити. Я переконаний, що так і має бути, влада має все це забезпечити кожному українцю», — Наливайченко.

Привітав жителів міста і Костянтин Бєдовой виступивши з промовою він наголосив на тому, що Україна втомилася від банди популістів, що наразі іменують себе владою і єдиним справжнім носієм влади в Україні є лише народ. Новий президент першочергово має зупинити олігархічні клани, що грабують народ, повернути українські недра українському народу. 

«Україна потребує президента державника, який справді здатний змінити ситуацію, а не лише розповідати як ми живемо по-новому! Валентин Наливайченко стане саме таким президентом. Він має досвід, освіту, всі необхідні знання і вміння задля відродження процвітаючої України!»,- Бєдовой на запитання чому він підтримує саме Валентина Олександровича.

Похожие статьи:

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети