Беня Коломойський заблокував рахунки Петра Порошенка

31 марта 2015
2169 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8057.jpg

Скандал між «головним олігархом», губернатором Дніпропетровської області Ігорем Коломойським і президентом України Петром Порошенком розгорівся не на жарт і вже вийшов на новий рівень.

Відповідний «хід» на указ Порошенка про винесення догани «за порушення правил професійної етики» довго себе чекати не змусив. З абсолютно незрозумілих, але досить вчасно трапилося причин, відразу після отримання догани у банку Коломойського раптом відбувається технічний збій. А адже саме тут, у ПриватБанку, президент України на своїх рахунках тримає приблизно $ 50 млн.

Нагадаємо, як розвивалися події. 19 березня голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський з автоматниками приїхав до Києва повертати звільненого за указом уряду директора «Укртранснафта» Олександра Лазорка, який був його людиною.

Олігарх назвав те, що відбувається «рейдерське захоплення« Укртранснафти », і вийшовши на вулицю, образив потрапившого під гарячу руку журналіста « Радіо Свобода ».

Дізнавшись про інцидент, глава України оголосив догану голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації «за порушення правил професійної етики», зазначивши що вчинок Коломойського порочить його «як державного службовця».

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети