Боротьба з чиновницьким свавіллям - ходіння по замкненому колу

3 сентября 2018
1507 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17623.jpg

Боротьба з чиновницьким свавіллям — ходіння по замкненому колу

Боротьба з чиновниками в Україні – це як ходіння по замкнутому колу: результату добитись вкрай важко, а часу, здоров’я та фінансів витрачається звичайними громадянами незміряно.

В корумпованій країні більшість громадян так чи інакше стикаються з цим явищем, одна з них — жителька м. Боярки Київської області — Тимченко Марія Юріївна.

Ось конкретна ситуація: мати дитини-інваліда судиться 4-ий рік щоб відновити своє законне право на земельну ділянку в м. Боярка.

У випадку з її справою ми спостерігаємо суцільні маніпуляції з прогалинами в законодавстві. Також тут і схема на схемі — як то використання адмін. ресурсу; навмисний розділ ділянки на дві частини і таким чином подвоєння судових справ і відповідно розглядів і витрат на представлення інтересів; використання незаконного Рішення та Акта на землю (є порушена кримінальна справа з цього приводу, готується обвинувачення чиновнику Боярської міськради); поновлення розгляду справ  після рішень судів по надуманим причинам і подібне.

Так ось, якщо ви вважаєте, що вигравши суд першої інстанції, апеляцію та навіть отримавши ДВА рішення Верховного Суду (і цей же шлях пройшовши ще й по іншій частині ділянки) ви можете повернути належне вам майно – нічого подібного!

В рішеннях судів чітко прописано – скасувати право власності за опонентами Марії Юріївни, визнати решту документів недійсними, зокрема договори купівлі-продажу (елемент схеми для затягування процесу), скасувати державну реєстрацію та скасувати кадастрові номери безпосередньо двох частин ділянки.

І якщо від Міністерства юстиції України таки вдалося добитись відповіді і офіційного повідомлення, що ними таки виконано частину рішення судів, а саме – скасовано право власності, то ось із Держгеокадастром України та їх підрозділами на обласному і місцевому рівнях все зовсім сумно.

Марія Юріївна і в письмовому порядку зверталась до керівників Держгеокадастру всіх рівнів, і була на особистому прийомі у заступника керівника відомства, але всі як один  дають то відмовки, то відписки. «Присвоїти» кадастровий номер виявляється можуть, а «скасувати» — ні. Вони ігнорують рішення судів.

Відчай жінки змусив її звернутись до ряду Народних депутатів України, що також направляли депутатські звернення до Держгеокадастру з цього приводу.

Але все безрезультатно: Держгеокадастру не реагує — кричуще беззаконня!

І ось, знову суд! Тепер вже позивач – Держгеокадастр в Київській області звертається до районного суду з заявою про роз’яснення рішення суду — як їм «скасувати» кадастровий номер.

Це знову нове коло судових поневірянь для звичайного громадянина.

Команда Справедливості разом з Тимченко Марією Юріївною під час зустрічі опрацювали документи, підготували заяву та клопотання до суду. Підтримуємо і юридично, і морально.

Натепер – запрошуємо всіх небайдужих на засідання Києво-Святошинського районного суду 04.09.2018р., о 8:45 за адресою м. Київ, вул. Мельниченка, 1.

Наслідками корумпованості судів, правоохоронних органів і відсутності законодавства для повноцінної роботи антикорупційних інституцій є повна втрата довіри в людей до інституту держави як такої.

Про суть справи можна ознайомитись в телевізійних сюжетах:

https://www.youtube.com/watch?v=X7gEy2G0ffI

https://www.youtube.com/watch?v=Zy0bixieVME&t=435s

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко: вище військове керівництво особисто відповідальне за вибухи складів у Ічні

Политические статьиНаливайченко: «Весь економічний тягар влада перекладає на людей»

Политические статьиВалентин Наливайченко: нехай Свята Покрова оберігає кожного Захисника!

Политические статьиВалентин Наливайченко: оновлення країни - воля людей

Политические статьиСправедливість рушає до Чернівців та Івано-Франківська!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети