Центр правової допомоги «Справедливість» надає фахову допомогу Калитянському ОТГ, яке знову "лихоманить"

10 октября 2018
3998 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17769.jpg

Робоча зустріч юристів "Справедливості" із представниками Калитянської ОТГ, депутатами, активістами була «дуже гарячою».

Причин було декілька.

Перша – це шалений тиск на сільського голову – Олексія Христинченка.  Колишній вчитель у минулому аж ніяк не «вписався» своєю принциповою позицією в місцеві схеми.

Олексія Христинченка після «змови» депутатів 25.01.2018 року незаконно відсторонили від виконання обов’язків.  

Команда «Справедливості» втрутилась в ситуацію і активно допомагала у правовому полі відстояти законні права сільського голови.

В результаті – судом було прийнято рішення про поновлення на посаді Олексія Христинченка, але більш того – встановлено і інші цікаві факти протиправних дій посадовців сільської ради.

Однак, за час судових баталій в сільській ради приймались дивні рішення – «роздули» штат, призначались надзвичайно великі премії, змінювались процедури призначення на керівні посади «під конкретних» осіб, надання погоджень і подібне.

На зустрічі депутати показали рішення сесій та документи за підписом Олексія Христинченка як сільського голови, однак з іншим підписом. Тобто документи мають явні ознаки підробки.

А ось днями гостро постала нова проблема – на території Калитянської ОТГ, в селі Семиполки (Київське шосе, 2) без жодних погоджень чи дозволів сільської ради та громадських слухань почав активно працювати завод по переробці відходів і вторинної сировини.

Люди б’ють на сполох, адже цей завод забруднює навколишнє середовище, на території проводяться захоронення відходів (за словами мешканців, що це неодноразово спостерігають).

Нещодавно відбулись збори місцевих жителів, активістів та деяких депутатів, зафіксовано протокольно проблематику та вирішено писати колективні звернення до відповідних органів.

Більше того, вже підготовлено та направлено відповідні звернення за підписом сільського голови до Департаменту екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Міністерства екології та природних ресурсів, місцевої прокуратури та міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері у Київській області з проханням перевірити законність роботи зазначеного заводу, що належить ТОВ «Втормаг» (Код 39458830) та повідомлено, що сільська рада дозволів на розміщення та роботу такого заводу не надавала.

Назріває в подальшому ще одна проблема, яка хвилює жителів сіл – в зоні роботи заводу рівень ґрунтових вод надзвичайно малий – 3,5 – 5 метрів, а відтак існує велика ймовірність потрапляння забруднюючих речовин та відходів до колодязів жителів.

Юристи "Справедливості" поцікавились діяльністю ТОВ «Втормаг» (Код 39458830).

Виявилось, що згідно Наказу Міністерства екології та природних ресурсів №298 від 10.08.2018р саме ТОВ «Втормаг» надано ліцензію на право ведення господарської діяльності з небезпечними відходами, згідно переліку в додатку, а там :

— відходи, що містять хімічні речовини, що не відповідають специфікації або прострочені;

— відходи виробництва або переробки нафтового коксу і бітуму, відпрацьовані нафтопродукти, не придатні для використання;

— відходи виробництва смол, латексів, пластифікаторів, клеїв;

— ртуть, кислоти, променеві трубки, масла, емульсії, чорнила, фарби, оливи, лаки, відходи фармацевтичних препаратів і багато чого іншого.

Ознайомитись можна за офіційним посиланням: https://menr.gov.ua/files/docs/nakazy/2018/nakaz_298.pdf

За даними  Opendatabot — сервісу моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів,

кінцевим беніфеціаром  ТОВ «Втормаг» являється дехто Говоруха Геннадій Федорович.

Звичайний пошук в мережі Інтернет, видає повного тезку Говорухи Геннадія Федоровича — засновника і власника ТОВ «ФЕЛІКС ЕНЕРДЖИ ГРУП» і ТОВ «ФЕЛИКС ЕНЕРДЖИ».

За інформацією Інтернет-сайту «Антикор» в статті з назвою «Компанія, яку пов’язують із Курченком, постачатиме тепло на Київщині» автор зазначає  зокрема наступне:
«Київська обласна державна адміністрація видала ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії ТОВ «ФТРАНС», засновниками якої, зокрема, є ТОВ «ФЕЛИКС ЭНЕРДЖИ ГРУП», а власником Геннадій Говоруха.
Говоруха, своєю чергою, є власником ТОВ «ФЕЛИКС ЭНЕРДЖИ», яка ще за часів Януковича успішно освоїлась у Броварах на Київщині і через ТОВ «Фелікс Трейд» постачає тепло ледь не до всіх соціальних об’єктів інфраструктури міста. Своєю чергою, у лобіюванні інтересів саме ТОВ «Фелікс Трейд» у Броварах був помічений Андрій Кошель, екс-топ-менеджер компанії СЄПЕК Сергія Курченка, якого влітку цього року затримала військова прокуратура.»
Посилання на статтю: https://antikor.com.ua/articles/132894-kompanija_jaku_povjazujutj_iz_kurchenkom_postachatime_teplo_na_kijivshchini
 

А тим часом, в Калитянській селищній раді дійшли до точки кипіння – сільський голова Олексій Христинченко не витримав натиску і вчора написав пост в мережі ФЕЙСБУК про те, що прийняв рішення про дострокове припинення повноважень Калитянського селищного голови.

На 11.10.2018р. призначено позачергову сесію сільської ради.

Продовжуємо працювати, сподіваємось на підтримку представників громади та здоровий глузд районних та обласних чиновників, які створять робочу групу по вивченню зазначених питань.

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: «Весь економічний тягар влада перекладає на людей»

Политические статьиСправедливість рушає до Чернівців та Івано-Франківська!

Политические статьиВалентин Наливайченко: нехай Свята Покрова оберігає кожного Захисника!

Политические статьиВалентин Наливайченко: вище військове керівництво особисто відповідальне за вибухи складів у Ічні

Политические статьиВалентин Наливайченко: оновлення країни - воля людей

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети