Чи вдасться відновити справедливість в Калитянській ОТГ?

14 июня 2018
9216 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17358.jpg

Калитянська ОТГ — одна з перших громад, що стала на шлях об'єднання та втілення в життя питань децентралізації. Але вже зовсім скоро там почали відбуватися незрозумілі речі. Все почалося з обурення людей, які не сприйняли такий формат об'єднання, вважаючи що  не було дотримано принципів адміністративно-територіальної реформи: а ні в добровільності, а ні в економічній доцільності.

Села об'єднаної громади тягли "ковдри на себе",  диригентами там були новообрані старости, що раніше займали в цих селах посади сільських голів. Знаючи добре людей, їх настрої вони, застосовуючи свій досвід, піднімали градус напруги до необхідного рівня.

А потім вже активісти й депутати почали свої "ігрища", зареєструвавши в соціальній мережі «Нова Калита. Громада» електронну петицію та почали збирати підписи про недовіру та дострокове припинення повноважень голові Калитянської селищної ради Олексію Христинченку чим добряче  "підігріли" громадську думку.  Вміле маніпулювання свідомістю рано чи пізно приносить свої плоди.

Дев'ятнадцять депутатів 25 січня 2018 року своїм рішенням про недовіру та дострокове припинення повноважень голови ради Олексія Христинченка перекреслили вибір своїх представників громади, які більшістю голосів обрали саме пана Олексія – простого шкільного вчителя, який віддав 20 років свого життя підростаючому поколінню Семиполок та Калити. Відмовилися брати участь в цьому фарсі лише четверо депутатів: Віталій Кулик, Тетяна Телендій, Катерина Каюда, Тетяна Ковальчук.

Чим керувались ті народні обранці, що змінили законне рішення людей на свою користь сказати важко. Але те, що вони таки вміло провернули "палацовий переворот" шляхом тиску та певних "заохочень" є фактом, що відбувся – Голову Калитянської ОТГ відсторонили від посади.

Олексій Христиченко категорично не згодний з цим рішенням, він звернувся з позовом до Київського окружного адміністративного суду з вимогою скасувати Рішення №591 Калитянської ОТГ та відновити його на посаді, а також компенсувати заробітну плату за вимушений прогул.

До громадської приймальні Київської обласної регіональної парторганізації Руху В.Наливайченка "Справедливість" звернулись за юридичною допомогою ті депутати та члени виконавчого комітету Калитянської ОТГ, що не приймали участь в зміщенні з законної посади Олексія Христиченка.

Юристи "Справедливості" контролюють дану ситуацію.

Ми поки що не будемо вдаватися до деталей, але виступимо єдиним фронтом з позивачем та будемо йому допомагати й далі у повному відновленні справедливого рішення по його судовій справі.

 

Похожие статьи:

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Комментарии 2

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети