Чупакабра і «Браслєт»: «золотий» кадровий запас провладної партії

1 декабря 2015
9035 просмотров Голосов: 0 Автор:alan-carnaev
article11232.jpg

Про засідання першої сесії Полтавської обласної ради не писав хіба що лінивий. Духовний центр України набув такої «слави», що, мабуть, нескоро її забудуть. І по телебаченню про це розказали, і в газетах написали, гумористи навіть спітч про полтавську сесію придумали. Та й було ж про що!

Неначе в творах земляка — Миколи Гоголя, в сесійну залу «сповзлося нечисті» стільки, що, мабуть, і автор «Вія» здивувався б. А може б і злякався!

Мова насамперед  про численних псевдо-представників громадськості, які на очах у високопосадовців області, присутніх у залі, билися, навіть між собою (!), блокували трибуну, ображали кожного, хто намагався виступити. Було ясно одне — цей цирк відбувався за сценарієм і за сприяння діючої влади. Інакше – чому б усіляким «міським ідіотам», відомим відвідувачам установ,  професійним скаржникам та скандалістам, дали добро витворяти в головній сесійній залі області все, що завгодно? Хіба тільки горілку у всіх на очах не пили та, вибачте, малу нужду під час сесії не справляли. Мета зрозуміла – сесію треба зірвати! Як відомо,  мерські крісла Полтави й Кременчука, інші ключові посади області влада з ганьбою втратила. Тож голова обласної ради – остання посада, яка хоч сяк-так могла б покрити втрату авторитету провладних.

У стилі гоголівської «нечисті», яка виконувала роль «небайдужої громадськості»,  й ті, кого провладні висували на посаду голови  обласної ради. Спочатку активно пропихали Андрія Пісоцького. Чоловік відомий тим, що ніде й пальцем об палець не вдарив, тільки робив гроші на незаконних оборудках, навіть у тещі, Світлани Свищевої, намагався «віджати» її « Національний Сорочинський ярмарок». Андрій перебував у кількох партіях, в тому числі в ПР і в партії Королевської.  Ніде такого цінного кадра не пошанували посадами, бо не було за що. Спасибі, нагодилася «Солідарність», підібрала…

Далі «Солідарність» намагалася провести нікого іншого, як …. кума голови облдержадміністрації Коваленка. Знову, як кажуть, облом.

А тепер «Солідарість» відкопала ще одну дуже цінну для Полтавщини особу – Ірину Степаненко. Щось у полтавської «Солідарності» що не кадр, то, як кажуть – печатки немає де ставити.  Як говорив один відомий кіногерой — «те, що ви на свободі, — це не ваша заслуга, це наше недопрацювання»!

Ірина Степаненко

Як саме Ірині Степаненко вдалося стати депутатом обласної ради – це вже інша історія. Мабуть, за неабиякі таланти! Ірина – фінансовий директор  приватного підприємства "Альфа-Капітал", Публічного акціонерного товариства "Альфа-Капітал", Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Куликово".

Керівник цієї фірми-Олександр Павлюченко. Саме цей бізнесмен (у кримінальних колах має прізвисько Саша-браслет) взимку заплатив майже 10 мільйонів гривень судової застави за начальника полтавського обласного ДАІ Петра Блажівського, обвинуваченого в корупції. Фігурує прізвище Павлюченка і в ганебній історії, коли кілька років тому бізнесмени забрали у малих полтавців приміщення обласної дитячої бібліотеки. Має він судимість за розкрадання газоконденсату.

Степаненко є його правою рукою в усіх справах. В тому числі й в гучному процесі захоплення  земель у Полтавському районі. З 2011 року «Альфа-Капітал» самозахопила 105 га на території Рунівщинської сільської ради, за які за 4 роки мала б сплатити до бюджету сільради понад 600 тисяч гривень. 161 тисяча гривень – цьогорічна недоплата по індексації (коефіцієнт 1,75). 122 тисячі гривень – борг за господарські двори. 202 тисячі гривень – несплата оренди за 327 га фермерського господарства Олександра Павлюченка, котрий, до речі, навіть не звертався до сільради за погодженням під час її виділення обласним Держземагентством, що є порушенням порядку надання земель для ведення селянського фермерського господарства. До того ж, ПП «Альфа-Капітал» веде несанкціоноване будівництво, знявши родючий шар грунту на площі 1000 квадратних метрів, не сплативши до бюджету 5% від кошторисної вартості будівництва на пайову участь у розвитку соціальної сфери села. Ситуація  набула  розголосу після скандалу  на сесії  сільради у липні  2015 року. 

« …просимо  посприяти у  відкритті кримінального провадження за статтею 157 ч. 3 Кримінального Кодексу України по зазначених фактах, та  згідно постанови ЦВК № 561 від 13.11.2015р.  та постанови № 581… за фактом втручання фінансового директора ПП «Альфа-Капітал» гр. Степаненко Ірини Вікторівни … в роботу Рунівщинської сільської виборчої комісії.». Це не фантазії й не видумка. Це цитата із звернення жителів села Рунівщина Полтавського району   в правоохоронні структури.

Підприємтво "Альфа-капітал" та особисто І.Степаненко  фігурують серед тих, які відмовилися надавати транспорт військовикам.  Як відомо, згідно зі ст. 6 ЗУ «Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку» Військово-транспортний обов’язок установлюється з метою задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період транспортними засобами і технікою.

Тож виникає закономірне питання, — як така людина буде керувати областю? Як буде «ділити» обласного фінансового пирога – по- чесному, чи по-своєму?  Те, як вона керує в обласній раді, кожен присутній мав щастя побачити. В якості голови лічильної комісії Ірина Степаненко, на превеликий подив колег з лічильної комісії, оголошувала зовсім не ті дані! Там, де треба, кількість голосуючих у неї чомусь збільшувалася, а де не треба, — зменшувалася.  Пані Степаненко настільки увірувала у власну велич та всесилля, що втрутилася в роботу  автоматизованої системи для голосування «РАДА», не маючи на це жодних повноважень… Після цього ганебного факту депутати звернулися у відповідні структури з вимогою  провести  комплексну перевірку функціонування  системи «РАДА» в Полтавській обласній раді. 

Так це ж ще й посади голови облради у Ірини Степаненко немає! А як буде?

Чупакабра і Браслєт

Позаочі Ірину Степаненко гострі на язик полтавці звуть Чупакаброю. Усякого було за ці останні дні в обласній раді.

Не вистачає тільки Чупакабри з Браслетом.

 

Похожие статьи:

Новости ОбществаПовалення пам'ятників Леніну - як це було у Дніпропетровську, Чернігові і в Полтаві (ВІДЕО)

ПроисшествияБудівлю у Полтаві, де сьогодні виступить Кличко, замінували – «УДАР»

Происшествия​В Полтаве избили и ограбили женщину главврача МСЕК

Новости Спорта​Фінал Кубка України з футболу може пройти у Полтаві

Новости УкраиныУ Полтавській області обезголовили пам'ятник Леніну й підпалили офіс Партії регіонів

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети