Демократ без демократії, або як Валентин Гладких адмінресурс зустрічав

15 сентября 2015
2565 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article10311.jpg

«У щурячих перегонів є одна особливість: навіть перемагаючи, ти, все одно, залишаєшся щуром»

З таким же кредо по життю йде кандидат філософських наук та політичний аналітик Валентина Гладких, котрий в своїх гучних промовах говорить одне, а на ділі робить зовсім інше.

Конфлікт між представником від Влади Валентином Гладких, котрий являється працівником апарату ВР, виконуючим вказівку Зайчука, та помічниками від Радикальної партії і головним редактором ІА «Flash on Time News» набирає все більшого оберту.


Після того, як народний депутат від Радикальної партії Олексій Ленський опубліковав на своїй сторінці в фейсбук фото і відео того, як його помічника та ряду інших не впускають до робочих місць в ложе, при цьому називаючи чітку людину, яка стояла на вході і за це відповідала, як на нардепа посипалися ряд заяв про те, що Радикали знову вчинюють масовий «беспредел».


Тією самою особою, яка так само виконувала противоправну вказівку від Зайчука, як свого часу виконував беркут на майдані від Януковича, виявився ніхто інших як представник «Демократичної партії», кандидат філософських наук та політичний аналітик Валентин Гладких.


Як і очікувалось, політолог і держслужбовець Валентин швидко відповів на своїй сторінці в фейсбук на заяви народного депутата в свою адресу:

Доволі непрофесійно розкладений по полицях текст від Гладких визвав більше сміху і гніву за прямі образи, як народного депутата так і журналіста, котрих він обізвав «шістками» і «чмошниками» в своєму рукописному дописі.


При дослівному розібранні данної непрофесійної заяви Гладких виходить, що:


1. Невідомі люди із лівих списків – це запрошені на засідання члени робочої групи та представники місцевого самоврядування (зі слів Гладких).


Це добре, що справами країни переймаються не тільки активісті, а й місцеві органи влади, яких туди активно зігнали для масовки, проте «Положення про порядок оформлення документів для відвідування пленарних засідань Верховної Ради України» чітко роз’яснює всім про те, що данні гості мають перебувати в гостьовій ложі, куди завжди вони і приходять, проте не цього разу…

2. Спочатку заходять запрошені гості, а потім заходить депутатський ескорт сервіс – помічники (зі слів Гладких)


Цікаво, а яку ціль мав Гладких, називаючи всіх помічників народних депутатів «депутатський ескорт сервіс» принизити чи просто порівнював всіх до себе самого «ескорт помічника», так як він сам являється таким помічником не одного, а цілого апарату!?

Вивчаючи «професійні» ранішні заяви Гладких в стилі найкращих «Азаровських» часів, здається що в нього склався не найкращий імідж на політичній арені виходячи із коментарів народу:


Головний редактор Маганов Денис вже відреагував на заяву Гладких:


«Про що можна говорити з «людиною», котра не поважає себе в першу чергу. Я не маю морального права надавати свою оцінку цій людині, так як я зовсім її не знаю, проте я маю повне право звернутись до Голови апарату та Комісії з питань моралі в роз’ясненні цих образ в мою адресу від держслужбовця. Якщо «Закон» приймає це за норму, тоді я змирюсь з цим, проте якщо це буде визнано, як морально недозволена поведінка для держслужбовця і демократа, котрим він себе вважає, я буду вимагати максимального покарання зі свого боку для нього. Відповідні запити вже були направлені адресатам, тому чекає на результат перевірки» — заявив Маганов журналістам.


Отже, враховуючи ганебну поведінку з боку працівника апарату ВР стає цілком зрозуміло те, чому в нашій країні відбуваються такі «покращення» життя, так як в першу чергу країна починається з моралі і самоповаги до самих себе.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети