Думав що Ляшка пограбував, або як провладний кандидат в Кіровограді газету украв

16 августа 2015
1947 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article10104.jpg

Місцеві вибори в Україні вже стають такими ж веселими, як в Чернігові на 205 окрузі.

За свято і сміх знову платить Порошенко зі своїм адмінресурсом, який залишився йому у спадок від Януковича.

Першим відзначився Кіровоград. Спочатку, провладний кандидат в мери міста, який погоджений між Порошенком і місцевими регіоналами, запустив утку з приводу виходу майже 40 людей з партії Ляшка в регіоні. Як потім з’ясувалося, псевдо радикал, екс-зек, регіонал, за 2000 грн., написав листа самому Ляшку, в якому виразив і своє «Фе» і про вихід псевдо радикалів з лав партії. На цьому, кмітливі Порошенківці з регіоналами не зупинилися і вирішили вкрасти газету, яка прийшла на друк в агентство, господарем якого виявився один з регіоналів — порошенківців кандидатів. Отримавши «ісходніки», як їх називають між собою журналісти, кандидат переписав газету під себе і надрукував скаженим тиражем в 100 тис. екземплярів. За ці гроші, можно роту місяць в АТО годувати.


Після вдалого улову, горе кандидат пішов доповідати своїм господарям, як він у радикала, кандидата в мери Рафаеля Санасаряна вкрав газету, яка наче б то належала йому. Але, як тільки почали газету роздавати, знайшовся справжній її господар, київський громадський діяч Денис, якому і належать права на логотип і газету.


Засновник та головний редактор по сумісництву вже відреагував на дану крадіжку від провладних кандидатів, зробивши офіційну заяву з цього приводу на своїй сторінці в фейсбук:


«‪Янукович крав шапки, а ‪‎Порошенко почав із газет.Щойно дізнався про вихід нашої нової Кіровоградської газети «‪‎Flash on Time News» тиражем в 100 тис. екземплярів проплачених провладним кандидатом в мери Кіровограда. Зараз все поясню:


В ході місцевих виборів я, як засновник агентства прийняв рішення відкрити регіональні осередки нашого сайту та друкованої газети, яка буде висвітлювати перебіг подій під час виборів.


205 округ чітко показав що адмінресурс живий і подальші вибори в Україні будуть веселими. Настрій виборцям забезпечать політтехнологи Януковича, яких Порошенко перекупив собі. На сьогодні вже лунають різні псевдо заяви, звинувачення, проявляються брудні політтехнології в адрес своїх опонентів. Як показала практика Порошенко вмикає адмінресурс на всю потугу проти кандидатів від «‪‎Самопомічі» або «‪‎Ляшка».


Коли ми підготували до друку Кіровоградську газету «Flash on Time News» в якій розкрилий схеми співпраці Порошенка з місцевими регіоналами, розповіли про лінивого нардепа Лесика Довгого, який пройшов поф Кіровограду і забув про виборців, розписали аморальні та брудні плани «‪Батьківщини» і «‪‎Фронту Змін» по розподілу влади в регіоні, одразу отримали тираж газети з нашим логотипом в розмірі 100 тис. екземплярів, яка сьогодні роздається в місті Кіровоград.

Як з’ясувалось, файл для друку нашої газети потрапив до рук рекламного агентства «‪‎Ріо», що належить провладному кандидату.

Сплутавши нашу газету з газетою кандидата від Ляшка, агентство «перешкрябало» тексти під провладного кандидата і випустило в світ під нашим логотипом, який захищений Законом.

Подивимось, наскільки закон «Про авторське право» сильний в нашій державі. Подивимось, як відреагують правоохоронні органи Кіровограда на мою заяву, щодо викрадення нашого логотипу провладним кандидатом. Подивимось, як поведе себе суд, чи прийме він позов щодо захисту авторських прав.

З одного боку, я вкрай обурений цією старою і нікчемною технологією самопіару часів Януковича, а з іншого, мені імпонує те, що наша редакція настільки робить правильні кроки в інформаційному просторі і розкриває схеми обману людей, що не встигши навіть зайти в новий для нас регіон ми вже маємо таку рекламну компанію від влади.

Наша редакція давно вже потрапила в немилість екс — регіоналам, а зараз Порошенківцям, тому це вже не перший випадок намагання паплюження іміджу нашої газети. Схема давки від Порошенківців працює – спочатку ukr.net від ‪Палатного зняв наш сайт, зараз псевдо газета, що буде далі? Псевдо редактор?


Юристи вже готують заяву в Прокуратуру та позов до суду, щодо незаконного використання нашого логотипу, який захищений законом і авторським правом»

«Подивимось ще раз, чи зможе буква Закону захистити себе від адмінресурсу Порошенка» — додав засновник.

Реакція кандидата в мери від Ляшка, Рафаеля Санасаряна поки не відома.


Отже, поки система працює, доти живий адмінресурс в незалежності від зміни політичних кольорів.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети