Два Байдени. Що це означає для України

21 апреля 2022
7157 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article20329.jpg

Щоб перемогти ворога Україні не вистачає зброї.  Бойовий дух є. Професіоналізм у наших військових є.  Добровольців достатньо.  Але без сучасної зброї перемогти рашистську армаду неможливо.  Зразки такої зброї союзники нам надали, за що ім велике спасибі.  Новітня зброя пройшла випробування в боях, ми навчились нею користуватись.  Але її катастрофічно мало.  Нам її дають на один-два дні боїв. Чому так? З такою кількістю зброї нам ворога ніколи не перемогти.  Тільки розлютити.  
Ми спробували розібратись у цій загадковій ситуації, чому так мало зброї Америка надає Україні, незважаючи на всі прохання нашого Президента та  заяви Президента США щодо необхідності допомогти Україні.  
І у нас склалось враження,  що існує не один Джозеф Байден, а два.  Один з них їздить у Польщу, каже що Путіна треба усунути від влади, співчуває українцям, визнає що те, що робить Росія є справжнім геноцидом українського народу. 
А другий, незважаючи навіть на ленд-ліз надає так мало зброї Україні, що її вистачає лише на кілька днів. 
Остання партія зброї на 800 млн  це всього-навсього:

— 300 дронів-камікадзе вистачить на два дні битви та 300 танків.   У Росії тих танків більше 10 тис.  

— 18 гаубиць 155 мм і 40 т снарядів до них. Українці вистрілюють по 1000 снарядів в день.  Тобто цих снарядів вистачить на два-три дні.  

І якщо в порівнянні з іншими країнами Америка надає Україні  воєнної допомоги на 800 млн, то навіть Чехія надала 1 млрд.  Люксембург, крихітна країна в порівнянні зі США, надала 350 млн євро.  
В той самий час Афганським збройним силам Америка надавала  більше 4 млрд в рік.  

Детальний аналіз  цієї ситуації ми чуємо від Андрія Ілларіонова 
https://youtu.be/9urgQS0hQns
Та від Марка Солоніна
https://youtu.be/kYz2m09hr8M
Складається таке враження, що Джозеф Байден на ділі не горить бажанням допомагати Україні і все його співчуття українцям лише на словах. 
Чому так? Може таке подвійне  відношення пана Байдена склалось з-за українських  справ Хантера Байдена та його участі в компанії Бурисма?
Може пан Байден гнівається на пана Зеленського з-за того що він не оприлюднив під час виборів факти шантажу з боку Трампа? ( Як відомо з неофіційних джерел — під час виборчих перегонів Трамп хотів знайти компромат проти Байдена та вимагав від українського Президента надати розголосу діяльність сина Байдена, Хантера в українській  компанії Бурисма. Володимир Зеленський відмовив Трампу. У відповідь Трамп почав погрожувати Зеленському припиненням поставок Джевелінів. Байдену стало відомо про факт цього шантажу Трампа  і він звертався до Зеленського з проханням офіційно заявити про це)
Володимир Олександрович відмовив у наданні Байдену компромату проти Трампа.  
І з нашої точки зору, він поступив   правильно, як порядна людина, він не оприлюднив компромат ні про Хантера Байдена,  ні про Трампа. 
Після інформації від Марка Солоніна нам зрозуміло, що у пана Байдена є деяка неприязнь до Президента України і саме тому Україна не  отримує справжньої допомоги від США, але ми звертаємось до шановного Джозефа Байдена з проханням забути передвиборчі негаразди і захистити весь цивілізований світ від терору Россії, спасти цю чудову Землю і Україну від фашистсько-путлерівькоі нечисті

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk