Я, Олександр Чубатенко, іду на вибори, щоб стати мером Гостомеля!

28 сентября 2020
13919 просмотров Голосов: 0 Автор:Олександр Чубатенко
article19648.jpg

Декілька днів тому я отримав посвідчення кандидата на посаду селищного голови Гостомеля в новоствореній Гостомельській ОТГ.

Для мене вкрай важливо, щоб виборці розуміли мою мотивацію, усвідомлювали, навіщо це мені потрібно, заради чого я йду на вибори і чому я вирішив балотуватися не від партії, а шляхом самовисування.

Чесно й відверто даю відповіді на всі ці запитання.

Я все життя сумлінно працював, цілком віддаючись справі, якою займався: і як начальник цеху, і головний економіст, і генеральний директор виробничого об‘єднання, і як народний депутат України, і як начальник Головного управління економіки Київської обладміністрації, і як сьогоднішній керівник благодійного фонду «Завтра». Вважав і
вважаю, що в роботу, потрібно вкладати всі свої сили, лише так можна досягти гідних результатів. На жаль, це усвідомлюють не всі, хто при владі або мріє про неї.

За останній час я зіткнувся з усіма проблемами, про які зараз чую від жителів селища на зустрічах. Як батько, я занепокоєний переповненістю шкіл і садочків у Гостомелі, відсутністю парків для прогулянок. Як економіст, не розумію, чому в нас не розвивається виробництво, не створюються нові робочі місця, а натомість з’являються нові свічки у вигляді чергового ЖК.

Вам, як виборцям, потрібно буде вирішувати, за кого віддати свій голос. Аби ваш вибір був свідомим і зваженим, необхідно розуміти, що спонукає кандидатів балотуватися в мери. Свою мотивацію виношу на ваш розсуд:

По-перше. Я глибоко переконаний, що потрібно міняти старий устрій. Адже нинішня влада не виконала своїх обіцянок. П’ять років були втрачені для селища. Окрім новобудов, у Гостомелі не з‘явилось нічого суттєво нового. Бо немає стратегії розвитку і бюджетні кошти використовують неефективно.

По-друге. Останній рік мій мозок кипів від постійних роздумів. Я складав у голові пазл: «Як зробити життя мешканців Гостомеля комфортнішим, щоб мої діти прожили тут усе життя та пишалися своїм батьком? Як повернути довіру людей до влади? Як дати селищу новий поштовх для розвитку?» І зараз маю відповіді на кожне із цих питань та чіткий поетапний план розвитку Гостомеля. Створення Гостомельської ОТГ і включення до неї Горенки, Мощуна й Озер дає неабияк  можливості для швидкого і якісного налагодження життя в нашій громаді.

По-третє. Я не теоретик, а практик. Сказав – значить зроблю. Тому від мене ви не почуєте пустих балачок – лише конкретні дії, згідно з програмою, яку найближчим часом я оприлюдню. Я згуртував однодумців. Це молоді, освічені, чесні та порядні люди. Кожен – професіонал у своїй справі. Фактично, це вже сильна команда, якій можна довірити Гостомель. Люди будуть бачити кожен наш крок на шляху до створення Гостомеля з розвиненим виробництвом та інфраструктурою, з новими робочими місцями, школами й садочками, з якісною медициною.

По-четверте. Будь-яка влада йде за лідером. І це не той, кого призначають «зверху», а по-справжньому номер один, керівник, якому якості керманича дані самою природою. Він повинен приймати чіткі вивірені рішення: від них залежить якість життя людей. Однак мало мати лідерські якості, потрібно ще й уміти працювати з людьми, досягати поставленої мети. Науку управління повинен освоїти кожен, хто збирається керувати бригадою, цехом, заводом – а тим більше містом. Яку віддачу можна очікувати від людей, які фактично нічого не вміють, потім потрапили в якусь партію і раптом стали міністрами, народними депутатами?

По-п'яте. І Найголовніше: лідерські та управлінські здібності потрібно використовувати на благо людей. Не знаю, як щодо молодого покоління, але мене так виховували. А це перевіряється всім життям, всім досвідом, результатами багаторічної роботи. Я часто приїжджаю до Києва на Відрадний, де народився і був районним, а потім народним депутатом України. Ходжу пішки – зустрічаю людей, вони зі мною вітаються, тиснуть руку, дякують. Жоден не сказав: ти відібрав у мене підприємство, ти вимагав з мене відкати, ти лобіював інтереси власного бізнесу або щось подібне. Я дивлюся своїм колишнім виборцям в очі прямо і відкрито. Я був при владі – відійшов від неї і продовжую жити, як простий громадянин. Але більше не в змозі ходити по вулицях Гостомеля і бачити, як кладуть плитку там, де люди не ходять, а ті місця, де це покриття дійсно потрібне, забуті (це тільки один штрих, але дуже показовий), адже Гостомель – це не тільки центр селища!

Я більше не хочу миритися з тим, що в черзі на дитсадок молоді батьки мають стояти 4 роки! Я більше не можу бачити селюківську політику та невикористання
унікального потенціалу нашої території! Я не такий молодий, щоб просто мріяти, але й не такий дорослий, щоб не дожити до того, коли моє бачення розвитку громади, моя  деологія втіляться в життя.

Саме тому я висунув свою кандидатуру на посаду голови Гостомельської територіальної громади на жовтневих виборах. Глибоко переконаний: мер не має служити партіям, мер має працювати для громади, усіх мешканців, незалежно від їх партійних уподобань. Я категорично не сприймаю, навіть теоретично, те, що партійне керівництво  иктуватиме мені, що робити, а що – ні. Натомість, мер має об'єднувати депутатів усіх партійних фракцій у єдину команду заради спільних інтересів громади. Саме тому я принципово йду в мери шляхом самовисування. Глибоко усвідомлюю, яке осине гніздо мені доведеться розворушити.
Боротьба буде нелегкою, але я готовий. Бо маю силу і волю для досягнення поставленої мети.

Ми зламаємо старий устрій життя та відбудуємо новий Гостомель. І ніщо не завадить нам це зробити!
 

Похожие статьи:

Политические статьиЯким має бути керівник регуляторної служби - погляд підприємців

Новости СпортаКримські «Севастополь» і «Таврія» мають дограти сезон на Україні - Суркіс

Новости УкраиныУкраїна в Європі

Политические статьиЛише професійний підхід до політичних процесів допоможе врятувати Україну!

Новости ПолитикиПрезидент призначив прокурора і голову Нацбанку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети