Як потерпілому захистити свої права?

17 мая 2018
2681 просмотр Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17260.jpg

Всі ми покладали великі надії на реформування правоохоронної системи, але всі вже зрозуміли, що насправді ця реформа так і не відбулася. Нова поліція діє за старими правилами

Люди обурені, адже все це нагадує імітацію, процес ради процесу. Самотужки люди не мають змоги протистояти системі.

Ось вже майже два роки продовжується кропітка робота команди Руху В. Наливайченка «Справедливість» в Київській області з правової допомоги по захисту Володимира Таранюка.

15.05.2018р. Голова Київської обласної парторганізації Костянтин Бєдовой, як діючий адвокат знайомився з матеріалами кримінального провадження та результатами експертиз в Києво-Святошинському відділі поліції.

Ще 02. 07. 2016 року на нього було здійснено напад, його ледь не вбили.

Організована група осіб, за попередньою змовою вела спостереження за Володимиром, в відповідний час підготувались,  відстежили його маршрут руху, затисли двома автомобілями посеред дороги, розбили вікна його автівки і здійснили розбійний, озброєний напад. В результаті Володимир отримав численні ножові порізи, перелом руки та небезпечне для життя проникаюче поранення в шию – 5см глибиною та 7 ширини. Дивом не були зачеплені артерії та Володимиру вдалось вижити.

Слідство з самого початку ведеться не належним чином із численними порушеннями, про що є не лише відповідні вказівки прокурорів різних рівнів та керівників Національної поліції, а навіть не виконується Ухвала Києво-Святошинського районного суду від 01.11.2017р., згідно з якою зобов’язано Києво-Святошинський відділ поліції закінчити досудове розслідування за два місяці з моменту отримання ухвали.

Поки все ще тривають слідчі дії адвокатом Костянтином Бєдовим розшукуються всі, хто володіє будь-якою інформацією з приводу подій  чи безпосередньо підготовки або нападу на Володимира Таранюка, що стались 02.07.2016р.  в с.Тарасівка (Києво-Святошинського району) щось бачили, чули, проїздили поруч, помітили затиснутий автомобіль на дорозі чи ДТП, переглядали чи мають записи із камер спостереження, реєстраторів і тому подібне.

Звертайтесь будь-ласка за тел. (067) 405-55-52.

Не будьте байдужими! Давайте разом, громадою захистимо законні права кожного українця.

Анонімність ГАРАНТОВАНО.

 

Похожие статьи:

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети