Як Українське радіо сприяло поновленню обстрілів?

8 ноября 2015
2578 просмотров Голосов: 0 Автор:Пророк
article10963.jpg

Як Українське радіо сприяло поновленню обстрілів?

До Дня Захисника Вітчизни, я вирішив надіслати на передову через «Польову пошту» Українського радіо свій мирний пророчий дарунок.

9 жовтня мені пощастило вийти в ефір із такими словами:" Добрий вечір! З наступаючим святом військових вітає Мирослав, з краю де Богородиця у Почаєві та Зарваниці подала сигнал на порятунок перед монголо-татарською ордою. Пресвята не залишила осторонь новітньої ординської навали, подавши рятівний сигнал Годинником прозріння. 14 жовтня вона двома тянями по сім із Годинника прозріння зішле на передову українському війську свій мирний Богородичний покров. Слава Ісусу Христу! Слава Україні".

І ось свято минуло. Я намагався знову дозвонитися на передачу. Але, мій телефон на радіо був заблокований, що дало мені зрозуміти про мою подальшу небажаність в ефірі передачі.

19 жовтня я скористався іншим телефоном, продовжуючи розмову словами:«Добрий вечір! Копак.Тернопіль. На День Захисника Вітчизни була реальна небезпека відновлення боєвих дій. Але напередодні свята я звернувся за заступництвом до нашої Покровительки — Матері Божої, Слухачі Українського радіо стали свідками, що Годинник прозріння працює. Богородиця послала двома тянями по сім свій мирний покров. Бачемо, що з нами Сам Господь. Але і ми повинні бути з Господом». Приблизно цими словами ефір обірвався. Ведучу заїла власна гордість. Очманілі від постійних поразок побачили світло у кінці тунулю. Який жах. Вояки можуть залишитися без перемоги. Бо сам Бог миру втрутився у конфлікт. І на цьому може бути усе закінчено. Мовляв, нам не потрібна така мирна Господня допомога.

Як хочеться продовжити писанину Тарасовими словами:

" Погибнеш, згинеш, Україно,

Не стане знаку на землі.

А ти пишалася колись

В добрі і розкоші! Вкраїно!

Мій любий краю неповинний!

За що тебе господь кара,

Карає тяжко? За Богдана,

Та за скаженого Петра,

Та за панів отих поганих

До краю нищить… покара,

Уб'є незримо і правдиво;

Бо довго довготерпеливий

Дивився мовчки на твою,

Гріховную твою утробу

І рек во гніві:«Потреблю

Твою красу, твою оздобу,

Сама розіпнешся. Во злобі

Сини твої тебе уб'ють

Оперені, а злозачаті

Во чреві згинуть, пропадуть,

Мов недолежані курчата!...»

Приведу, що обірвала ведуча:" Для повернення Україні благодаті Божої настала пора виконати Заповіт Блаженнішого Йосифа Сліпого — перепоховати його з Львова до Києва. Амінь. З повагою пророк: Мирослав Копак".

Але Господь є. І Він не докладає зусиль для повернення Україні Своєї Благодаті. Всевишній, зупиненням обстрілів показує, що Ласка Божа можлива.

За поновлення обстрілів нехай дякують Українському радіо, як одному з інструментів гібридної війни, котре знехтувало Господню допомогу.

Залишається одне лише місце, де вам ніхто не перешкодить скористатися благодатю Божою. Це — Годинник прозріння. Сліпі потребують цього приладу. А останнім часом їх появилося ще більше. Отже, лікувати є кого. Добра Лікарка — Матір Божа очікує усіх, приймаючи без спочинку щодня та цілодобово.

Миру та спокою вам та вашим сімям. Амінь.

Пророк: Мирослав Копак

06.11.2015 року Божого.

Похожие статьи:

Политические статьиЯдерні ігрища самогубців.

Новости в миреМеркель стримано налаштована щодо нормалізації відносин з Росією

Новости УкраиныКличко: Влада оголосила війну народу України

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети