Японці виділили Україні 1.1 мільярда доларів

8 июня 2015
3283 просмотра Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article9036.jpg

Японці не просто дали українцям гроші, а під конкретний проект, реалізацію якого вони, будьте впевнені, проконтролюють. 1,1 мільярда доларів на модернізацію Бортницької станції аерації під Києвом — щоб столицю більше не заливало, а загроза серйозна.

І якщо японці сказали, що модернізація коштує 1,1 мільярда — так воно і є.

Це не перша допомога Японії, вони вже давно точково допомагають українцям. Приміром, ще до війни, давали гроші на порівняно невеликі проекти на Донбасі — щоб модернізувати котельню або відремонтувати школу з урахуванням енергозберігаючих технологій, аж до сонячних батарей на даху. І контролювали всі етапи до завершення робіт.

Давати гроші українському уряду просто так не можна. Це злочин.

Європейські та американські мільярдні кредити лише заохочують корупцію, про яку європейці і американці чудово обізнані. Але все одно гроші дають, не вимагаючи чіткого звіту. Так чинять не друзі українського народу, а друзі українських чиновників.

Чому дають?

Розмірковувати на цю тему можна довго, адже корупція і відкати не чужі і нашим західним партнерам. І у банків свої інтереси. У будь-якому випадку, ці гроші з часом все одно чудесним чином повертаються в Європу і США у вигляді капіталу українських чиновників, яких потім можна подоїти або просто — нехай живуть і тримають гроші в потрібному місці. Український народ все одно буде десятиліттями горбатитися, виплачуючи відсотки — банкіри залишаться задоволені. З Росією та ж історія, їм точно так само гроші давали.

А японці інші. Чудово розуміють, з ким мають справу, не надають нашим чиновникам притулок у своїй країні і не дають їм зайвої можливості для крадіжок. Напевно, у них якісь свої поняття про добро і зло, про честь і справжню дружбу.

Крім того, японці наші реальні союзники, а не вічно стурбовані путінські підстилки, яких повно в Європі. У нас з Японією спільний ворог і схожі проблеми з цим ворогом — територіальні.

Сьогодні в Україну приїхав ще один друг — прем'єр Канади Стівен Харпер. Він голова єдиного в світі проукраїнського уряду. Навіть в Україні такого уряду немає, а в Канаді — є.

І Харпер, прошу зауважити, теж вважає за краще допомагати українцям не безконтрольними грошима, а надсилає літаки зі всякими корисними речами для армії. Це вірна ознака того, що Він — друг українського народу.

Не так вже й багато у нас справжніх друзів, тому сьогодні великий день. Одразу двоє приїхали.

Похожие статьи:

ОбществоВ Японії відкрили готель для жінок, які хочуть поплакати

ПроисшествияУ Японії через снігопади загинуло семеро людей

Политические статьи6 глобальних наслідків вторгнення до Криму

Образование и наукаВ індійському підручнику написали про атомний удар Японії по США

Новости в мире​США розмістять в Японії два додаткових есмінця для захисту від КНДР

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети