Яскраве шоу та неймовірні емоції - так запам'ятався усьому Коцюбинському дитячий танцювальний конкурс "Пульс"!

17 мая 2018
5189 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17259.jpg

Нагородами, подарунками та феєрверкам закінчився 15 травня танцювальний конкурс "Пульс"в селищі Коцюбинському, що на Київщині.

Його організували директор Ірпінської загальноосвітньої школи №18  Ігор Лошицький та завуч Олександр Червоний. А партнером та спонсором заходу став колишній випускник школи, а сьогодні голова Коцюбинського осередку Руху Валентина Наливайченка "Справедливість" Олександр Мізьов.

Бурхливі емоції, драйв, це те, що відбувалося на танц-полі! Танцюристи випромінювали позитивну енергію, їхній настрій передавався й глядачам.

Поле шкільного стадіону заповнили батьки та друзі конкурсантів. Разом з ними дітей прийшли підтримати депутати Дмитрівської селищної ради Алла Збанацька та Марина Дехтяр, їхні колеги з політичної сили Руху Валентина Наливайченка "Справедливість" Ірпінської організації Микола Чернявський та Ігор Конів, представники партійного осередку Коцюбинського Олеся Теличко, Наталія Котюк та Олександр Волювач.  

Члени журі були неупереджені і оцінювали за основними критеріями: музика, пластика, синхронність, техніка виконанню танців. Родзинкою шоу став виступ фіналіста ІV сезону "Х-фактора" соліста гурту "Two Vois" Івана Анфанасьєва, який вже неодноразово приїжджав на конкурс до школи. Завершилося шоу церемонією вручення нагород та подарунків переможцям.

"Ми відчуваємо себе надзвичайно щасливими", — не стримували емоцій юні танцюристи.

Організатор Олександр Мізьов зазначив: "Надзвичайно приємно, що саме в школі, яку я закінчував, відбуваються такі грандіозні свята талантів! Коли про всебічний розвиток дітей дбають не лише батьки, а й вчителі школи, у нас виростуть гідні, справедливі громадяни держави!»

"Хочеться подякувати керівництву школи за море позитиву та заряд енергії, який усі отримали від виступів. Майбутнє — в наших дітях!" — зазначила керівник апарату Київської обласної регіональної організації "Справедливість"Алла Збанацька.

Прикро, що в самому Коцюбинському знову киплять політичні баталії, а представники влади вирішують, насамперед, власні питання, їм не до конкурсів танців, коли мова йде про збереження влади. Тому, жоден з них дитячий захід не підтримав.

Представники ж Руху Валентина Наливайченка "Справедливість" вручили директору школи "Відзнаку" за вагомий внесок у виховання молодого справедливого покоління українців, популяризацію національної  культури, активну підготовку учнів до участі в інтелектуальних, танцювальних, співочих конкурсах.

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети