Кандидат у депутати по 95 округу Олександр Горобець, зустрівся з батьками дітей з інвалідністю, переселенцями та багатодітними сім'ями

16 июля 2019
7159 просмотров Голосов: 1 Автор:KomandaZe
article18742.jpg

У  Вишневому батьки дітей з інвалідністю та Громадська організація «Почни з себе» запросили на зустріч кандидата у народні депутати Олександра Горобця.

Згідно статистичної інформації в Києво-Святошинському районі більше 1000 дітей з інвалідністю, в тому числі понад 100 дітей підгрупи "А", що потребують постійного догляду.

Зі сльозами на очах матері розповідали про те, з якими проблемами постійно стикаються їх діти та сім’ї, про відсутність належної підтримки з боку держави, проблеми побутового та медичного обслуговування.

Як виявилося, матері вже неодноразово звертались до органів місцевого самоврядування та державних адміністрацій з нагальними питаннями, серед яких:

— зниження тарифу на комунальні послуги в розмірі 50% для сімей, що мають дітей з інвалідністю підгрупи "А";

— забезпечення права на пільговий проїзд в транспорті;

— безкоштовне виділення ліків та засобів гігієни;

— забезпечення пандусами та підйомниками, влаштування широких дверей та демонтаж порогів (втілення безбар'єрності) в державних та медичних закладах;

— виділення спеціалізованого автомобіля, обладнаного всіма необхідними корекційно-розвиваючими технологіями та інструментами для дітей з інвалідністю;

— створення групи з надання послуги Денного догляду дітей з інвалідністю, на постійній основі в КЗКОР Київському обласному спеціалізованому будинку дитини міста Боярка та не допущення звуження соціальних гарантій для дітей з інвалідністю.

На жаль, на проблеми цих батьків та дітей керівництво Київської області, Києво-Святошинського району просто закривають очі. Тож батьки звернулися до Олександра Горобя з проханням допомогти з приміщенням для Інклюзивно-ресурсного центру Києво-Святошинського району.

Фактично такий центр існує лише на папері: на 8 кв. метрах, де можуть розміститись лише два столи. Усі звернення до влади з проханням виділити більше приміщення, де діти могли б займатися з педагогами, не принесли результатів.

Під час інспекції проведення ремонтних робіт школи №1 м. Вишневого, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба запропонував розмістити кабінети ІРЦ в школі.

Вислухавши вишнівчан, Олександр Горобець пообіцяв зробити все можливе для вирішення цих питань.

 «Має бути розроблена реальна і належно профінансована з бюджету національна програма підтримки родинам, де є дітки пільгових категорій! Держава повинна підтримувати людей з соціально незахищених верств – переселенців, родини учасників АТО та дітей з інвалідністю. Адже чужих дітей не буває!» — зазначив Олександр Горобець.

Похожие статьи:

Политические статьиОлександр Горобець: привітав жителів Луки з святом Івана Купала

Политические статьиОлександр Горобець: відверто про корупцію

Политические статьиОлександр Горобець: правильна освіта - крок до щасливого майбутнього

Политические статьиОлександр Горобець: чужих дітей не буває!

Политические статьиОлександр Горобець: чому благодійність – це важливо

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети