Київська обласна парторганізація Руху «Справедливість» вітає нових однодумців!

29 января 2019
470 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18193.jpg

Київська регіональна парторганізація готується до зміни керівного складу Ірпінського місцевого осередку Руху В.Наливайченка "Справедливість". 
Майбутні партійці зібралися для обговорення, вирішення деяких організаційних питань та визначились з вектором подальшої роботи партійного осередку на Київщині. 


"Небайдужа молодь має намір долучитися до партійного Руху "Справедливості" задля втілення ідей, які визначені передвиборчою програмою кандидата на пост Президента України Валентина Наливайченка", — зазначив Єгор Чернявський голова ГО «Європа» — учасник та один з організаторів зустрічі. 


Зараз ми бачимо, що підтримку Руху «Справедливість» надають все більше людей різного віку, але, звичайно, найактивнішу позицію займає молодь, люди з вищою освітою. Які розуміють, що президентська кампанія — це шанс вже сьогодні почати зміни, наступним етапом яких стануть докорінні зміни в усій системі влади. 


Надихає те, що ряди однопартійців примножуються. До нас приєднуються люди з сильною громадською позицією, що готові змінити життя країни на краще. Тільки разом ми зможемо розбудувати нашу країну, відновити економічну, історичну та соціальну справедливість.

Похожие статьи:

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети