Коли в Україні почнуться реформи?

18 мая 2015
2673 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8681.jpg

Коли жити без реформ стане нестерпно. Всім. Еліті і народу. Поки жити можна, виживати можна, терпіти війну і розруху можна, серйозних реформ не буде. Коли без них ми почнемо буквально задихатися, тоді вони почнуться по-справжньому. Зараз багато хто просто хочуть реформ, а цього мало.

Саакашвілі каже, що у влади немає політичної волі для реформ. А що таке воля і звідки вона повинна взятися? А воля до змін проявляється, коли душа вже не може терпіти злидні і просто рветься на шматки. Коли людина не знаходить собі місця, коли не радують ні речі, ні гроші. Коли ти не просто розумом, а внутрішнім станом відчуваєш, що має змінити стан справ.

Як трапився Майдан? Всупереч всій логіці, всупереч всім обставинам, коли до виборів рукою подати, а на вулиці холодно, а ворог сильний. Але Майдан трапився, бо терпіти більше було вже нестерпно.

Чому реформи потрібно починати відразу, негайно, в першу ж ніч, як тобі дали ключі від міністерського кабінету в Кабміні? Та тому, що психіка людини влаштована так, що може підлаштуватися практично під будь-яку, навіть дуже погану ситуацію, тому не потрібно чекати, коли це відбудеться, а діяти відразу, негайно, тут і зараз.

Нинішня еліта цілком комфортно живе в нинішніх умовах, їх мало хвилює економічний крах і втрата величезних територій.

Остання втрата або здача Дебальцевого їх не дуже-то й засмутила. А справжні генерали не тікають після такої ганьби.

У владу треба привести людей, яким буде нестерпно жити в цій совковій системі координат. Але звідки ми візьмемо цих людей? Адже їх немає, їх ніде не видно і не чути? А секрет полягає в тому, що спочатку ми самі повинні стати такими і потім подібне притягне подібне. Вимагати реформ повинна нова еліта країни, яка проявилася на Майдані і тільки потім з'являться люди, які реалізують ці бажання.

Обставини будуть тиснути нас з кожним днем все сильніше і сильніше. Зростання тарифів, падіння економіки, корупція, військові поразки все це триватиме і тиснутиме на нас до тих пір, поки у народу не зірве різьбу і народ не почне вимагати реформ так жорстко, що у влади просто не залишиться вибору.— Якщо у нас немає реформ, значить ще не припекло— Якщо немає грошей на оборону, значить війна до нас ще не дійшла— Якщо ми ще не зайнялися реальною перебудовою ЖКГ, значить тарифи ще по кишені, а в квартирах тепло і є світло— Якщо замість відставки ми даємо на виборах 20 відсотків тому, хто обвалив національну валюту в 3 рази — значить нас такий курс влаштовує

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети