Коломойский мародер

16 мая 2022
2774 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article20334.jpg

Вже 80 днів в Україні триває повномасштабна війна. Росія продовжує активно вести свою пропагандистську політику, обманювати власний народ та вигадувати "псевдоперемоги". Тричі вони заявляли про знищення української авіації та чомусь наші літаки знову і знову знищують окупантів на нашій землі.
На фоні російсько-української війни виділяється підтримка від нашого народу, завдяки якому Збройні Сили України, Нацгвардія, сили територіальної оборони та всі інші хто воюють на стороні України отримують необхідні речі.
Виділяються і різноманітні фонди та організації які теж займаються благодійністю. Деякі з них збирають допомогу та відправляють постраждалим жителям на раніше окупованих територіях (до прикладу: постраждалі міста Київської, Сумської та Чернігівській областей), інші фонди допомагають у відновленні країни, тобто у відбудові. Інші ж фонди зосереджені на допомозі нашим захисникам (збирають кошти на захисне спорядження, їжу, одяг, тепловізори та інші речі, окрім цього вони займаються закупівлею необхідних для захисників речей).
Велика кількість відомих людей також займається благодійною діяльністю. Деякі через любов до батьківщини, а деякі заради піару, як от до прикладу проросійський політик Юрій Бойко та його команда, які заявили що будуть допомагати України та засуджують агресію росії проти нашої країни. До цього списку слід додати ще й головного радикала України — Олега Ляшка, який вирішив нагадати про себе та запостити відео як він допомагає українським військовим. Допомога — це звичайно дуже добре, але тільки тоді, коли це робиться від щирого серця, заради нашої держави, заради життів мільйонів українців, а не заради свого рейтингу на наступних виборах.
Допомога від українських олігархів
На початку війни від олігархів не було жодних заяв щодо війни, тому різні видання почали активно цікавитись думкою олігархів щодо війни. Наприклад, найбагатша людина України Ринат Ахметов висловив свою думки назвавши путіна військовим злочинцем. Також Ахметов запевнив, що його підприємства та компанії працюють та допомагають Україні у цій війні. Віктор та Олена Пінчуки також поділились своїми думками. Вони категорично проти війни та допомагають українським військовим постачаючи необхідне.
Як показує практика, більшість українських олігархів висловлюються проти війни, навіть ті, які нещодавно займали проросійську політику, як от наприклад Вадим Новинський та Дмитро Фірташ.
А що ж на рахунок Коломойського?
Ігор Коломойський — відомий український олігарх, який прославився своїми не надто вдалими вчинками та висловами. Відомо, що на даний момент олігарх Коломойський не перебуває на території України, а сидить в тихих та мирних країнах, в той час, коли в державі, де він вів свою основну діяльність та громадянином якої він є відбувається кровопролитна війна. Нещодавно, центр Протидії Корупції повідомив, що олігарх щотижня витрачає 700 тисяч доларів лише на утримання яхти, вартість якої більше 70-ти мільйонів доларів. Важко уявити, скільки всього Коломойський витрачає на власне життя.
Війна розставила все на свої місця. Люди, від яких очікували зради — проявили патріотизм та підтримку рідній державі, а ті, від кого якраз цього і чекали втекли закордон та гріються на сонечку не думаючи про свою країну. Коломойський — негідник та корупціонер, який за часів свого перебування в Україні наживався на простому мирному населенню. Своєрідний мародер, який перебуваючи за кордоном не думає про свою країну, проявляє свою байдужість та мовчить щодо війни. Цим самим він являється таким же самим терористом, як і росіяни, які вбивають наших людей слухаючи злочинні накази кремлівського диктатора. Коломойський — мародер та злочинець, який обов'язково понесе покарання за своє мовчання, байдужість та всі злочини.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk