Команда Руку «Справедливість» систематично допомагає громадянам відстоювати свої права

7 февраля 2019
753 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18251.jpg

Команда Київської обласної організації Руху «Справедливість» продовжує систематично допомагати громадянам відстоювати свої права 

До нашого колеги Олександра Марініча — керівника Бородянської районної парторганізації, звернувся житель Київщини аби повідомити про факт винесення неправосудного рішення суддею. 

Командою «Справедливості» Київської області було вирішено розібратись з цим питанням. 

За словами заявника, представником одного з контролюючих органів було складено протокол про виявлені порушення на певну особу, але в судовому порядку претензії були пред’явлені вже іншій особі.

Тобто, особа яка вчинила правопорушення змогла уникнути відповідальності. Під час розгляду справи суддя відмовилась брати до уваги цей факт і винесла рішення на користь перевіряючого.

«За роки нашої діяльності ці порушення з боку представників Феміди – не рідкість, але в даній справі ми не відкидаємо можливість існування корупційної складової, тому справа взята під наш контроль»,- розповідає юрист Київської парторганізації Олександр Збанацький . 

Нашими юристами було подано апеляційну скаргу на рішення суду та підготовлено відповідну Заяву про злочин до Державного бюро розслідувань з вимогою порушити кримінальну справу по даному факту. 

Нагадуємо, що звернувшись до нашого правового центру ви можете задати питання і отримати інструкцію по вирішенню проблеми. 

А ми всіма силами будемо домагатись того, щоб суди почали ухвалювати лише законні та справедливі рішення. 

Згодом, прийде час, і ми змусимо всі державні інститути працювати на розвиток демократії, на користь наших громадян, справедливість переможе.

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети