Кому в поміч «Самопоміч»?

8 августа 2015
2364 просмотра Голосов: 1 Автор:orc
article10041.jpg

Дедалі більше експертів відкрито говорять про нездатність українського істеблішменту ефективно запроваджувати необхідні реформи.

У Верховній раді провладна коаліція, де Самопоміч мера Львова Садового відіграє далеко не останню роль, у авральному порядку приймає необхідні лише для МВФ закони, не демонструючи послідовної та системної законотворчої роботи у інших важливих напрямках.

«Нові обличчя» української політики в парламенті для свого просування вперто використовують старі методи. Все заради піару, бо 25 жовтня знову вибори. На цей раз місцеві, на яких громади, прагнучи змін, будуть тягнутися до розрекламованих каналом 24 політиків, особливо не замислюючись, що вони за півтора року вже встигли «взяти та зробити» не лише у Львові, а взагалі по Україні. З цього можна прогнозувати, що вони «нароблять» далі. Хто та які люди будуть представляти «Самопоміч» не лише на Заході країни, а й в інших регіонах?


Це питання вже зараз цікавить громадян, бо всі розуміють, як легко обрати «котів» у привабливому зовні мішку на сайті партії «Візьми і зроби».


Як для прикладу, відоме місто Ніжин, де «Самопоміч» активно розбудовує свій форпост на Чернігівщині. Навіть поверхневий погляд показує, що на пана Садового чекає сюрприз, бо «цінні кадри», що потрапили туди після Майдану підходять хіба що бандитському Опозиційному блоку та Сергію Льовочкіну .


Ніжинська підприємниця Вікторія Гунько заборгувала у міський бюджет 56 тисяч гривень орендної плати за комунальне майно.

Борг тягнеться з 2008 року(коли долар був по 5 грн), але вона навмисно ігнорує всі виконавчі листи, навіть змінила прізвище аби не віддавати громаді гроші.

Після Революції Гідності вона влилася до лав нової влади та навіть потрапила у радники до новообраного ніжинського мера аби «закрити» питання боргів. Нині у Гунько вся надія на «Самопоміч» та місцеві вибори навіть не зважаючи на два судові рішення.


Ще один «цінний кадр» ніжинської самопомочі, Смалій Констянтин.

Він дістався Садовому безпосередньо від пана Володимира Литвина. Городяни з подивом спостерігають, як нещодавній активіст Народної партії і палкий прихильник нині засудженого за хабар бившого регіоналівського мера М Приходька, на очах мімікрує, змінюючи політичне забарвлення. Певно, що ГО «Спарта» де головує Смалій, хоче як і колись отримувати по 200 тисяч гривень бюджетного фінансування, нібито для зарплати з тренерів. Хоча це не заважає неприбутковій громадській організації збирати з батьків власних вихованців по 200 гривень щомісяця, знову ж для тих же цілей. Вдалий бізнес на дітях?


Колишній служитель правоохоронних органів Булигін Михайло теж знайшов свою нішу в лавах партії Садового.

Хоча його креативу вистачило лише на банальну, відпрацьовану ще в правоохоронних органах тему – дахування, про яку так багато говорить Єгор Соболєв. Не дарма кажуть, що «ментів» бувших не буває. Будучи офіційно вже багато років безробітним, минулого року вчасно зорієнтувався та став одним із засновників громадської організації «Ніжинське антикорупційне бюро» (НАБ). Але за цей достатньо довгий період хабарників, корупціонерів та крадіїв бюджету перемогти не вдалося. Жодної гучної справи, зате вдалося їх очолити. До речі, не так давно антикорупційна організація фактично припинила свою роботу через те, що всі члени покинули її ряди. Причиною стала діяльність Булигіна, котрий попросту почав «по-ментівськи дахувати» по місту незаконний бізнес за чималі відкупні.
Щодо активного нинішнього члена Самопомічі Рустама Насібова, то взагалі його появу в лавах цієї партії городяни вважають за непорозуміння. Нині він діючий голова первинної партійної організації Партії регіонів.


Виходить так, що скільки б не писала у своєму Фейсбуці чернігівський народний депутат від ВО «Самопоміч» Анна Романова, про те, які у них нові та класні, майже непорочні, активісти і скільки вони всього ще зроблять (знову чомусь у майбутньому), то, дивлячись на ніжинські кадри «саморобців», стає зрозуміло, що головною їхньою метою є зробити щось лише собі.


Ще один яскравий приклад як можна легко спотворити яскраву ідею, коли кадри вирішують все, але тільки для себе.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети