Корупція в Україні нікуди не дінеться

21 мая 2015
1929 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8732.jpg

Знаєте, чому корупція нікуди не поділася? Тому що народ її жадає. Він мріє про халяву, а корупція є вища форма халяви — дуже багато грошей при мінімальних зусиллях.

Не вірите? Тоді чому в Тернополі, під час виступу Pavlo Sheremeta, найбільше оплесків зірвало питання із залу: «Чому влада не роздасть народу грошей?». Все точно за Булгаковим — взяти і поділити.

Мрія про комунізм, де все безкоштовно і хтось «піклується» про тебе, ще дуже сильна. Тому важливо, щоб накопичилася критична маса людей, які на дух не сприймають корупцію. Розуміючих, що ситуація віддзеркалює наш спосіб мислення. Поки цього немає, будемо наступати на одні й ті ж граблі.

Деякі заперечать — як так, народ же дуже незадоволений ситуацією і владою. Так, але в основному через заздрість: «Ось йому пощастило, а мені ні. Йому все, а мені нічого. Може, прийде і мій час?»

Ситуація зміниться тільки, коли покоління Шарікових зміниться поколінням з іншим мисленням. Або коли стане настільки погано, що іншого варіанту, як почати реально кричати, і перестати розраховувати на «добру владу» не залишиться. Або здохнути з голоду.

Для цього потрібен каталізатор, яким є Росія. Вона прискорила процеси в нашому суспільстві в 5-10 разів. Але все одно потрібен час. І за цей час ми повинні встигнути зробити дуже і дуже багато чого — повністю перебудувати країну.

Рецепт простий — подумати, як ти можеш вплинути на майбутнє країни в будь-якому доступному масштабі, засукати рукави і почати діяти. Ну і ловити кайф від руху вперед, і поки що невеликих результатів. А великі прийдуть, як сума величезної кількості малих змін!

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети