Костянтин Бєдовой: пошуки загострення в ток-шоу «Народ проти»

5 декабря 2018
2545 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18005.jpg

Минулої п'ятниці Костянтин Бєдовой взяв участь у прямому ефірі  великого політичного ток-шоу «Народ проти».

Він поставив свої питання запрошеному гостю студії народному депутату України Андрію Сенченку:

— Ви перерахували: Іловайський котел, батальйонно-тактичні групи з підсиленням, Дебальцево. Але введення воєнного стану не було. Якийсь незрозумілий морський похід з катерами. Катер "Гюрза" був спроектований тільки для використання на річках, а катер "Гюрза М" каботажне легке судно для судноплавства на річках-морі.

Пошуки загострення!

 Помісна церква — це добре, Томос — це добре, а далі обшуки у священика — настоятеля Києво-Печерської лаври, митрополита УПЦ (МП) Павла — це не добре, адже все це збурює суспільство. Таке враження, що президент в своєму бажанні лишитися при владі будь-якою ціною стає чинником загроз національній безпеці та обороні.

Костянтина Бєдового аудиторія підтримала гучними оплесками та позитивним збільшенням відмітки до 78% на статистичному табло.

Відповідь народного депутата Андрія Сенченка про те, що громадяни України вже визначилися з причинами введення воєнного стану позитивно сприймалась аудиторією.
Народний депутат зазначив: "Зараз потрібно робити висновки. Насправді в нас немає ніякого воєнного стану, а є його імітація. Чесніше було б провести навчання по введенню воєнного стану".  

Відмітка підтримки Андрія  Сенченка  аудиторією у 83% на статистичному табло стала підтвердженням правдивості його слів.

Залишається лише здогадуватися тільки про те, що мали на меті режисери програми коли члена політичної Ради Руху "Справедливість", керівника Київської обласної регіональної парторганізації зазначили в титрах, як члена політичної партії "Удар".

Незважаючи на такі непорозуміння хочеться зазначти, що це єдине масштабне політичне ток-шоу в Україні, учасником якого є народ. І саме він може підтримати спікера або ні — в залежності від того, як кожен доводив свою позицію до глядача.

 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети