Кров війни

10 июля 2022
7816 просмотров Голосов: 0 Автор:Пророк
article20346.jpg


Розпочну образно. 24 лютого 2022 року Росія народила нашу країну, перерізавши її кровоносну пуповину — нафту, щоб швидко умертвити новонароджене дитя, зробити її економічно неповноцінною державою.
Більшість людських хвороб від проблем з кро'вю. Лікарі часто лікують органи, а не кров. Щоб перемогти у теперішній кривавій  російсько-українській війні потрібно поставити правильний діагноз. Є цілком очевидно, що новонароджена Україна має важку хворобу крові. Агресор вміло користується цією вадою.
Стратегічними цілями окупанта стали нафтопереробні заводи та нафтобази, котрі йому вдалося вщент розбомбити. Будь які спроби відновити нафтовидобування, нафтопереробку та нафтозберігання,  без сумніву не можуть мати жодного успіху.
Вимушена спроба вирішення смертельного колапсу в Україні спровокувала міжнародну нафтову кризу надзвичайної загрозливості. Ціна на нафту у порівнянні з довоєнними пішли різко вгору та досягнули історичних максимумів. Нафтова криза провокує політичну нестабільність, навіть для наших найближчих партнерів, як це недавно сталося у Великій Британії. Зараз літо, а що буде зимою?
Військова техніка, котру використовують сторони військового конфлікту працює на продуктах переробки нафти: бензині та дизельному паливі. Вони мають суттєвий недолік — є вибухонебезпечними сильно горючими речовинами. Це призводить до численних жертв та каліцтв воюючих сторін.
Україна явно програє у цьому вкрай життєво важливому ресурсі. Тому, успіхи на фронті призводять до роздратування та втоми.
Віри в народу у нашу перемогу мало, щоб перемогти війну. Потрібно швидко діяти. Наша військова техніка буде мати значну перевагу над ворожою, коли в її жилах — паливній системі буде текти інша кров. Вона повинна бути слабогорючою не вибухонебезпечною та вироблятися на багато численних кустарних виробництвах, приміром так, як китайці виробляють біо-газ на десятках мільйонів своїх біогазових реакторів. Тоді, ворог не зможе зруйнувати наші виробництва, бо просто у нього не вистарчить ракет.
У нас є сировина.Мільйони тонн її заблоковано на Чорному морі.і не відомо коли будуть розблоковані. Решта лежить на елеваторах. Все це повинно бути продано, щоб на отримані  кошти купити продукти переробки нафти. Можна лише уявити, що на Бразилію напали та замінували її порти, щоб припинити експорт цукру сирцю.Ця країна легко впоралася б із створеною проблемою — переробивши на своїх цукрових заводах цукор у паливний біоетанол.
У нас восени буде ще цукровий буряк.  Не потрібно бути великим фахівцем, щоб з буряка отримати життєво необхідне горюче. Українці вміють це робити.
Для використання цього палива необхідна невелика модернізація двигунів техніки.
Більш детально описано у моїй книжечці: "Замінники нафти та газу"
П'ятий місяць триває кровопролитна війна. Але, ми ще не почали воювати, до поки в жилах нашої техніки тече нафтова кров.
Ворог зруйнував багато наших виробництв. Мільйони людей залишилося без роботи. Отже, без грошей на існування. Війна потребує великих коштів. Вони беруться із податків.
Щоб перемогти потрібно змінити ситуацію на свою користь. І ця пропозиція є однією із таких.

Мирослав Копак, винахідник, автор 21 авторського свідоцтва та 65 патентів на винаходи.
 

Похожие статьи:

Политические статьиБогородичний Суд ювілею Перемоги

Новости СпортаЦентральний матч 5-го туру чемпіонату України з футболу закінчився перемогою "Дніпра" над "Шахтарем" -2:0

ОбществоСвітоліна не змогла вийти в 1/8 фіналу

ОбществоЯкщо ДНР таки почне наступ - у них будуть всі шанси на перемогу

Политические статьиЯк виграти майбутні місцеві вибори?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk