Лубківський вимагає швидкої і жорсткої реакції на спалення українського прапора

12 ноября 2016
1291 просмотр Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article13924.jpg


Координатор руху «Справедливість»,  посол Маркіян Лубківський вимагає негайної реакції з боку українських дипломатів на акт спалення українського прапору у День Незалежності Польщі.  Він обурюється, що МЗС України жодним чином не відреагувало на такий акт неповаги до українських символів. 
“Пройшло півдня з часу цього злочину. Де розслідування, пояснення і вибачення поляків? У мене професійне питання: де реакція посольства України в Польщі, якщо це правда? Де реакція нашого МЗС?” – написав дипломат у своєму Фейсбуці.
На переконання Лубківського, на подібні речі українська влада зобов'язана реагувати миттєво. “Де виклик зараз, вночі посла Польщі на Михайлівську? Де вибачення поляків? У нас ще залишилися професійні і патріотичні дипломати?” – зауважує Лубківський. І таку поведінку МЗС називає просто соромом. Адже до сих пір українцям ніхто не спростував та не підтвердив цю інформацію.
Нагадаємо, у Польщі на Марші незалежності, за даними ЗМІ, осквернили український прапор: порвали і спалили.
 

Похожие статьи:

Политические статьиКостянтин Бєдовой: - коли права громадян розтоптані, а суди продажні – розраховувати можна тільки на себе!

Политические статьиУкраїна має приєднатися до міжнародних зусиль по боротьбі з офшорами, - Наливайченко

ОбществоБородянский "мэр" обычный коррупционер

Политические статьиНаливайченко: Правоохоронні органи та суди повинні забезпечити невідворотність покарання за порушення на виборах

Политические статьиВалентин Наливайченко у трійці лідерів президентських перегонів за рівнем виконання обіцянок – “Слово і Діло”

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети