Міжнародний тиск і протидія російській агресії посилиться - Наливайченко

14 апреля 2018
1009 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17154.jpg

Протидія російській агресії найближчим часом посилиться. Про це в ефірі "Подробиці тижня" розповів політичний діяч Валентин Наливайченко.

Ви знаєте, я переконаний, що, насправді, міжнародний тиск, протидія російській агресії посилиться. І я, як ніхто, знаю, чим керуються наші міжнародні партнери. Перше — це категоричне несприйняття.

Нарешті для нас, до речі, для наших громадян, категоричне несприйняття агресивної війни, агресивної політики, і взагалі, знаєте, методів агресії, які включають: хімічну зброю зараз, заручників в Україні, розстріл мирного населення, тортури, в принципі збройні сили окупаційні на українській території, в тому числі. На сирійській, грузинській території.

Я думаю, що вся ця сукупність міжнародних злочинів російського керівництва нарешті змінило і ставлення світових лідерів. Чому кажу нарешті? Ми, як Україна, давно, ще з лютого 2014 року, доводили всьому світу, що російська агресія — це дуже небезпечно, що ми і наші громадяни потерпають.

Але, на жаль, для іншого світу це не кінець. Російська збройна агресія і рішуча відсіч цієї агресії по всьому світу — ось, що, я переконаний, змінюється і зміниться протягом найближчого часу.

Авторський матеріал: http://podrobnosti.ua

 

Похожие статьи:

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети