Малий бізнес Фастова в пошуках справедливості!

2 мая 2018
14430 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17214.jpg

Підприємці Фастова можуть втратити бізнес та робочі місця. Вечірній ринок, де працюють понад 180 торгових точок, місцева влада вирішила закрити. Зокрема, саму земельну ділянку, де розташований ринок, без узгодження з підприємцями передали в оренду на 49 років місцевому підприємцю ПП «СКК В. Качановського». Тепер споруди, які належали підприємцям та були побудовані за їхній власний кошт, вони мають орендувати у нових господарів ринку.

Зокрема, за новою "схемою", ПП «СКК В. Качановського» платить до бюджету міста незначні кошти лише за оренду землі, а з власників малих архітектурних форм "здирає три шкури" за їхні власні торгові точки. Без жодних наданих розрахунків та затверджених прайсів сума оренди з кожного підприємця береться на власний розсуд нового власника. Цікаво те, що кошти за оренду МАФів значно перевищують суми відрахувань до бюджету міста за оренду землі.

У подальших планах влади — знесення Вечірнього ринку взагалі та побудова на його місці супермаркету. Хоча, за твердженням місцевих, поряд вже працюють три великі магазини.

У свою чергу власники малого бізнесу об’єднались в ГО «Фастівська спілка підприємців «Вечірній ринок» та намагаються колективно відстоювати свої робочі місця. 2 травня 2018 року вони звернулись по допомогу до Київської обласної організації Руху Валентина Наливайченка "Справедливість" з відповідною заявою. Підприємці надали документальні підтвердження та рішення судів щодо знищення торгових місць та планів керівництва міста на забудову території ринку. Вони вважають, що такі дії місцевої влади створюють  несприятливий бізнес-клімат у місті та свідчать про корупційні правопорушення.

Сьогодні представники підприємців зустрічались з мером міста Михайлом Нетяжуком та орендарем землі. Вони просили створити комунальний ринок і дати підприємцям спокійно працювати в регламентованих законом рамках, зберегти робочі місця, а бюджету міста – реальні, а не занижені через схеми надходження. Однак, до конструктивного рішення учасники зустрічі не прийшли.

Київська обласна організація Руху Валентина Наливайченка "Справедливість" взяла ситуацію під свій контроль та діятиме відповідно, керуючись чинним законодавством. Будь-який тиск на бізнес – неприпустимий! Забезпечення ефективного захисту прав бізнес-середовища – першочергова необхідність!

  

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети