Молодь підтримує «Справедливість»

29 января 2019
494 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18192.jpg

До офісу  Київської обласної регіональної парторганізації Руху «Справедливість» звернувся Григорій Пронін — представник компанії "PG Law Firm", яка об’єднала амбіційних адвокатів та юристів з успішною практикою у сфері господарського, кримінального, цивільного, адміністративного, корпоративного та авторського права. 

Григорій виявив бажання взяти активну участь в президентських виборах і підтримати кандидатуру президента Наливайченка. 

Він запропонував разом з однодумцями та колегами війти в мобільні групи по роботі на виборах Президента України на волонтерськіх засадах. 

За словами Проніна, серед молодого населення України, відзначається високий зріст популярності суспільно-політичного Руху "Справедливість» та Валентина Наливайченка, як кандидата на пост президента України. 

«Ідея дуже хороша, це дозволить залучити молодих людей в реальне політичне життя. Також, разом з юристами компанії, ми зробимо все, щоб забезпечити захист голосів», — зазначила керівник апарату Київської обласної парторганізації Руху В. Наливайченка "Справедливість" А.А. Збанацька. 

Наша молодь прагне змін в країні. Завзяті, молоді, амбітні — готові виборювати майбутнє країни пліч о пліч з командою "Справедливості" і ми цим пишаємося. 

Разом переможемо!
 

 

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети