Ніжинська «Батьківщина» взяла до списку скандальну портниху

16 октября 2015
2078 просмотров Голосов: 1 Автор:Pavel Nek
article10637.jpg

«Поки верхи не бачать низи цим користуються». Перша думка котра виникає тоді, коли ознайомлюєшся зі списками депутатів від партій до місцевих рад.

Така «антирейтингова» тенденція стосується майже всіх партій по Україні. Не виключенням стало і невелике містечко Ніжин в Чернігівській області.

Під монолітною партією на чолі зі справжньою матір’ю України Юлією Тимошенко до місцевої ради йде широковідома в узьких колах не молода жіночка, котра має негативну репутацію навіть серед свого оточення.


Верба Тетяна створила будинок моди VERBA, як вона сама його називає.

«…В этом году я чувствую в себе силы и потребность быть полезной для Нашего Города, и поэтому выдвигаю свою кандидатуру в депутаты Нежинского городского совета от партии Ю.Тимошенко «Батьківщина».И не потому, что я разбираюсь в политике, а потому, что Юлия Владимировна — Женщина, и у меня есть вера в то, что в Женщине больше Души, Любви и Заботы.» — написала кандидатка на своїй сторінці в Фейсбук.

« Що людина, від якої відхрестились і відмежувалися всі рідні і близькі їй люди, завдячуючи її людським якостям, може дати місту, своєму округу і Ніжинській Батьківщині окрім склоків, амбіцій і чергових показів мод вже напевно за рахунок міста. Візьмемо для прикладу її нещодавній показ, на потрапляння якого звичайним Ніжинцям потрібно було викласти 500 гривень. Сьогоднішня портниха і не дай Боже майбутня депутатша настільки далека від реального життя звичайних Ніжинців, що вважає 500 гривень невеликими грошима для українців, які ведуть війну з агресором, тарифами, горе реформаторами та зрадником Президентом. На сьогоднішній день один вхід на показ Тетяни Верби це оплата за місяць тарифних рахунків. Ніжинська міська рада цього скликання і так не обділена недалекими людьми в області політики, то можливо хоча б новий склад міськради треба оновити більш досвідченими, патріотичними і щирими політиками, які будуть піклуватись про добробут міста Ніжина і його мешканців.» — заявив Маганов журналістам.

Отже, враховуючи нестабільність рейтингу Батьківщини, політичному моноліту бажано переглянути свої списки до місцевих рад для того, щоб такі кандидати «тяжеловесы» не продовжували тягнути рейтинг партії до плінтусу, де не місце Тимошенко.

Похожие статьи:

Политические статьиНіжинська Батьківщина підставила Тимошенко cкандальною кандидаткою Избранное

СкандалВГО «Євро Столиця» взялась за перевірку компанії «Київстар»

Новости КиеваЗа пошкодження в Маріїнському парку розрахувалася «Партія регіонів»

ПроисшествияОфіс "Батьківщини" підпалили ще й у Львові - Ілик

Новости ПолитикиВерховну Раду знову будуть пікетувати у вівторок

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети