На Тернопільщині суд зобов’язав поновити реєстрацію кандидатів у депутати до ОТГ від Руху “Справедливість”

13 октября 2017
2206 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16135.jpg

Тернопільський окружний адмінсуд задовольнив позов Лановецької районної організації Руху В. Наливайченка та включив до виборчого списку двох кандидатів у депутати Лановецької міської ради від “Справедливості”.

Як пояснив юрист Тернопільської обласної організації партії Олександр Печений, виборча комісія виключила зі списку кандидатів Руху “Справедливість” на надуманих незаконних підставах і це доводить рішення суду.

Виносячи рішення, Лановецька міська виборча комісія зняла з виборів Голоду Олександра Степановича та Кухарську Тетяну Григорівну, оминула увагою рішення Лановецької районної ВК, яким напередодні їх виключили з виборчих списків від 25 жовтня 2015 року інших політичних партій.

“Разом із двома нашими кандидатами із виборчих списків зняли ще кількох представників різних політсил. Я вважаю, що це було зроблено для замилювання очей, бо рівень підтримки Олександра Голоди і Тетяни Кухарської у Ланівцях значно вищий, ніж у інших кандидатів”, — прокоментував ситуацію керівник Секретаріату Руху В. Наливайченка Руслан Колєсніков.

У Русі “Справедливість” також подякували Комітету виборців України за те, що не залишили поза увагою звернення та надали ситуації певного розголосу.

Похожие статьи:

Политические статьиМеч Справедливости или Бегущий по лезвию бритвы

Политические статьиЖодних звинувачень Наливайченку не висунуто – Лубківський

Политические статьиНе потрібно створювати ворогів, там де можна цього не робити, - Лубківський

Политические статьиРух Валентина Наливайченка "Справедливість" рішуче засуджує позбавлення українського громадянства Михайла Саакашвілі

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети