Наливайченко: Янукович має сидіти: або в Україні, або в міжнародній тюрмі

6 февраля 2019
365 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18243.jpg

Янукович має сидіти: або в Україні, або в міжнародній тюрмі.

Так лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко відреагував на сьогоднішню прес-конференцію екс-президента України Віктора Януковича.

Наливайченко, який зараз пеербуває у Рівному заявив журналістам, що Янукович має не конференції давати, а відбувати покарання за розкрадання України, злочини, вчинені проти учасників Революції Гідності, здачу державних інтересів Росії, сприяння анексії нею Криму та окупації Донбасу.

Лідер Руху “Справедливість” переконаний, що світовій спільноті слід розробити комплекс ефективних санкційних заходів щодо країн, які переховують на своїх територіях міжнародних політичних злочинців. “Це має повернути до тями нинішній російський режим, який стає зручним оффшором для політичних негідників та корупціонерів. Ні в кого з диктаторів не має бути ілюзій, що можна пригноблювати та обкрадати власний народ, а потім втекти з країни та сховатися за парканами Сочі або Ростова”, – наголосив кандидат у президенти.

Наливайченко переконаний: диктатор-втікач Янукович має стати прикладом для Мадуро та Асада, що правосуддя не уникнути навіть за спиною Кремля.

Похожие статьи:

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети