Наливайченко: «Перша й головна моя дія — президент не буде займатися бізнесом»

4 февраля 2019
406 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18227.jpg

Щодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат в Президенти України Валентин Наливайченко відповідає на запитання, що йому ставлять у соцмережах.

Ви зазначаєте, що повинна бути конкуренція у наданні комунальних послуг. Як це зробити, якщо у нас фактично два монополіста на ринку енерговидобування і надання послуг?

Перша і головна моя дія – президент не буде займатися бізнесом. Я не буду володіти обленерго та іншими енергетичними об’єктами на території нашої держави.

Друге – ми демонополізуємо ринок і зробимо рівні однакові умови для українських компаній та залучимо іноземні інвестиції.

Українська електрика, українські газ і нафта – одні з найдешевших зараз у Європі. І для наших громадян, на наш ринок підуть найдешевші ресурси. А назовні, звичайно, я зроблю усе можливе, щоб ринок був відкритим, щоб ми увійшли у світову конкуренцію, і українські компанії могли заробляти якомога більше.

Моє бачення таке: заробляючи, кожне українське підприємство підсилюватиме і економіку держави, і сплачуватиме більше у бюджет України, що уможливить підвищення пенсій, стипендій і зарплат.

Ставте свої запитання Валентину Наливайченку в соцмережах:
Facebook — @Nalyvaichenko.valentyn
Instagram – nalyvaichenkovalentyn
Telegram — https://t.me/nalyvaichenko

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети