Наливайченко: Правоохоронні органи та суди повинні забезпечити невідворотність покарання за порушення на виборах

14 января 2019
1408 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18143.jpg

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко виступає за створення єдиного штабу з протидії можливим фальсифікаціям та втручанню у виборчий процес. Про це він сказав сьогодні журналістам після одержання в ЦВК посвідчення кандидата у Президенти України.

«Вимагаю, щоб від сьогодні був створений в державі єдиний штаб, до якого мають увійти усі правоохоронні органи для жорсткого реагування на факти підкупу, втручання чи інших виборчих зловживань. Головна вимога українців – щоб правоохоронні органи та суди забезпечили невідворотність покарання за порушення на виборах», — заявив кандидат у президенти.

Валентин Наливайченко повідомив, що постійно порушує питання забезпечення чесності майбутніх президентських та парламентських виборів в Україні з міжнародними партнерами, зокрема у США та Великій Британії.

«Кожен, хто стає на злочинний шлях втручання у вибори, має розуміти усі найважчі для себе наслідки», — наголосив кандидат у президент.

Похожие статьи:

Политические статьиЛубківський вимагає швидкої і жорсткої реакції на спалення українського прапора

Политические статьиВалентин Наливайченко у трійці лідерів президентських перегонів за рівнем виконання обіцянок – “Слово і Діло”

ОбществоБородянский "мэр" обычный коррупционер

Политические статьиКостянтин Бєдовой: - коли права громадян розтоптані, а суди продажні – розраховувати можна тільки на себе!

Политические статьиУкраїна має приєднатися до міжнародних зусиль по боротьбі з офшорами, - Наливайченко

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети