Наливайченко представив план інтеграції України в НАТО у Конгресі США

14 марта 2018
10393 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17018.jpg

Лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко зустрівся із заступником голови комітету в закордонних справах Конгресу США Френсісом Руні (Congressman Francis Rooney) і представив у Комітеті з безпеки план інтеграції України в НАТО за стратегічної підтримки США.

"Йдеться про надання озброєння ЗСУ, навчання для українських військових та сил безпеки, посилення військової контррозвідки.

Обгрунтував план конкретних дій України для досягнення стандартів НАТО: посилення боєздатності ЗСУ, створення ефективної контррозвідки та боєздатного Антитерористичного центру, оборонні замовлення для українських підприємств", — наголосив політик у Вашингтоні.

Наливайченко навів два ключові пріоритети для нацбезпеки України, як контрибутора безпеки ЄС та стратегічного партнера США.

"Пропоную зосередитися на протидії російській агресії, спецслужбам РФ, тероризму, диверсіям, незаконному трафіку зброї з території РФ.

І другий напрямок — це боротьба з кібератаками та втручанням РФ, протидія агресивній пропаганді та фейковим новинам з РФ", — зауважив лідер Руху "Справедливість". В.Наливайченко перебуває з поїздкою у Вашингтоні та Нью-Йорку на запрошення міжнародних партнерів.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети