Наливайченко розповів, якими були його перші дії в АТО, а також про роль «диванних патріотів» в спецопераціях

5 ноября 2018
466 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17877.jpg

«АТО в Україні триває понад 4-х років, тому що ця влада не здатна зупинити війну. Саме тому я йду в президенти зі своїм планом де'йствій, який передбачає відновлення миру без капітуляції українських територій, а шляхом проведення деокупацію і відновлення економіки».

Так заявив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко в прямому ефірі одеського телеканалу «Думська».

На запитання ведучої, коли були захоплені перші будівлі в Криму, чому не було віддано наказ про початок АТО, Наливайченко відповів:

«Перші будівлі були захоплені, ще коли мене не було на посаді глави СБУ, я тоді був на Майдані. 20 лютого, коли почалася окупація, я знаходився разом з усіма в опозиції до Януковича в парламенті, а ось 24-го, коли я був призначений, розбіглося все керівництво СБУ Януковича в окупаційні російські війська. На той момент, сама структура СБУ була повністю зруйнована».

Відповідаючи на питання про звернення пана Гриценка до нього віддати наказ, Наливайченко відповів:

«Відразу після мого призначення я почав готувати нові групи офіцерів, формуючи новий склад СБУ, які відразу були направлені на операції в окупований Крим для звільнення і вже покійного Любомира Гузара, і повернення архівів, вивезених соратниками Януковича, а також порятунок українських і кримськотатарських активістів».

«Щодо Гриценко можу заявити наступне. На той момент, його сина захопило російське ФСБ в заручники. Коли я прямував до Криму, я пропонував йому поїхати разом з оперативною групою на спецоперацію зі звільнення сина з полону. Але той побоявся. На щастя, наші мужні офіцери таки звільнили його сина разом з усіма іншими активістами з рук ФСБ ", — також додав політик.

Крім того, Наливайченко зазначив, що так само розчином і інші диванні патріоти, які жодного разу не з'явилися ні на спецопераціях зі звільнення наших людей, ні на передовій.

«Для справжніх нових офіцерів СБУ та Збройних Сил України в моєму плані відновлення миру передбачено підвищення рівня забезпечення служби до стандартів НАТО та Ізраїлю», — заявив Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що команда Руху «Справедливість» під керівництвом Валентина Наливайченка поставила 7 санітарних модулів і модулів безпеки на передову, які були виготовлені на українських заводах.

Джерело: 
http://prismaproject.com.ua/2018/11/05/nalivajchenko-rasskazal-kak-provodilis-specoperacii-v-pervye-dni-ato-a-takzhe-o-roli-gricenko-v-specoperacijah/?fbclid=IwAR0wceZkP7PRpHMIaGXoibRLLGuZe_SOYwPCZwdnMlAurhYrGjC0tEzu8zE


 


 

 

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко: вище військове керівництво особисто відповідальне за вибухи складів у Ічні

Политические статьиНаливайченко: «Весь економічний тягар влада перекладає на людей»

Политические статьиВалентин Наливайченко: оновлення країни - воля людей

Политические статьиВалентин Наливайченко: нехай Свята Покрова оберігає кожного Захисника!

Политические статьиСправедливість рушає до Чернівців та Івано-Франківська!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети