Наливайченко розповів про втечу й зраду колишнього керівництва СБУ

1 февраля 2019
485 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18207.jpg

Щосереди на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат в Президенти України Валентин Наливайченко буде відповідати на питання, що йому ставлять в його соцмережах.

У 2014-му, коли Ви були призначені керівником СБУ, розповідали, що ви зайшли у порожнє приміщення – папери горять, шредери захлинаються і нікого. Що ви відчули у цей момент? Бо, як на мій погляд, Ви опинилися на розвалинах. 

Папери вже згоріли на той час. Їх почали палити за кілька днів до перемоги Революції. І увечері 24 лютого я зайшов у порожнє приміщення СБУ. Мене найбільше вразила порожнеча, тотальна зрада і втеча колишніх керівників СБУ. Втеча до російських окупантів і перехід на бік ворога. Ми, хто тоді прийшов в СБУ, зіткнулися з тим, що повністю відроджували, відновлювали службу безпеки, та й загалом усю національну безпеку нашої держави. Але усе це – ті темні ночі, та темрява і зрада – мене переконали в одному – настав час оновити і очистити українську владу.

По всій вертикалі влади ми запровадимо прозорі конкурси, ми вичистимо і проведемо жорстку антикорупційну люстрацію. І я стверджую, що ми створимо таку систему влади, яка служитиме людині, і захищатиме людину. Але така система влади можлива тільки з новими людьми. Тут я переконаний. Людьми, які ніколи не брехали і не крали у власного народу.

Ставте свої запитання Валентину Наливайченку в соцмережах:
Facebook — @Nalyvaichenko.valentyn
Instagram – nalyvaichenkovalentyn
Telegram — https://t.me/nalyvaichenko

 

 

Відео за посиланням https://youtu.be/M3t5ozZaR7I

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети