Валентин Наливайченко: розвиток держави почнеться з підтримки стратегічних підприємств

21 августа 2018
3485 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17572.jpg

Лідер руху “Справедливість” Валентин Наливайченко саме зараз перебуває з робочою поїздкою у Дніпропетровській області, а далі планує свій графік в Донецьку та Запорізькіу області.

“Протягом всього тижня працюю зі своєю командою в Донецькій області, в Дніпрі та в рідному Запоріжжі.
Зустрічаюся з сотнями громадян: активістами, військовими, цивільними. Настав час обговорити мій план дій для відновлення миру, час прокласти дорогу до захисту та безпеки людей!” – заявив політик.

У Дніпропетровську Валентин Наливайченко зустрівся з робітниками АТ “Дніпровагонрембуд”- підприємства, добре відомого усім українським патріотам. Саме цей завод виготовляє унікальні модулі безпеки, які Рух “Справедливість” передає захисникам на передову.

Але, на жаль, держава не зробила жодного замовлення таких модулів. Більш того, підприємство навіть виграло конкурс “Укрзалізниці” на модернізацію українських вагонів, але державних замовлень обмаль. Оновлення рухомого складу це є комфорт та безпека пасажирів.

За рік це стратегічне підприємство відновило аж 20 вагонів. Потенційно — можуть в рази більше!

“Ми легко впораємося із модернізацію 20 вагонів на місяць!” – стверджує генеральний директор підприємства Леонід Таслицький.

“Можна і треба спрямовувати державні замовлення на підтримку таких стратегічних заводів. Обов’язок держави їх завантажувати. Треба залити живу кров у цю систему. Розвиток держави почнеться з підтримки стратегічних підприємств! Знаю, як добитися, щоб була робота, замовлення і зарплати. Іншого шляху не існує!” – таке своє бачення розповів працівникам заводу лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.

 

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко: оновлення країни - воля людей

Политические статьиНаливайченко: «Весь економічний тягар влада перекладає на людей»

Политические статьиВалентин Наливайченко: вище військове керівництво особисто відповідальне за вибухи складів у Ічні

Политические статьиВалентин Наливайченко: нехай Свята Покрова оберігає кожного Захисника!

Политические статьиСправедливість рушає до Чернівців та Івано-Франківська!

Комментарии 1

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети