Наливайченко у Дніпрі зустрівся з молодю (відео)

28 марта 2018
1288 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17087.jpg

Як підняти українську економіку, подолати корупцію і покращити екологію в державі. Відповідь на питання студенти Дніпра шукали разом із лідером Руху «Справедливість» Валентином Наливайченком.

Як підняти українську економіку, подолати корупцію і покращити екологію в державі. Відповідь на питання студенти Дніпра шукали разом із лідером Руху «Справедливість» Валентином Наливайченком.

«Студентів турбували питання розвитку, питання життя на власній землі, перспективи роботи і гідне ставлення до свого життя. Молоді люди сьогодні навіть не порушували особистих питань. Це — більш чисте і вільне покоління, їх цікавить боротьба з корупцією, якість доріг», — коментує зустріч Наливайченко.

Політик переконаний: в країні має бути нульова толерантність до корупції і прозора економічна політика. А головне – змін має прагнути все суспільство, особливо – молодь.

«Задоволений, що почув позицію Валентина Олександровича стосовно того, що молодь повинна бути залучена до усіх ключових процесів і треба об”єднуватися з іншими політичними організаціями та рухами заради лобіювання тих чи інших питань», — розповів журналістам заступник голови громадської організації «Молодь Дніпра» Дмитро Твердохліб.

Валентин Наливайчеко закликав студентів не бути байдужими й почати зміни з себе. Лише тоді Україна стане країною, в якій захоче жити молодь.
Відео:

 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети