Наливайченко: Відновлення територіальної цілісності і суверенітету — головне завдання майбутнього Президента України

5 марта 2019
274 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18356.jpg

Лідер Руху «Справедливість» та кандидат в президенти України Валентин Наливайченко заявляє, що своїм головним завданням на посаді Президента України бачить відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

«Я готовий запропонувати і реалізувати ефективний національний план дій з деокупації та відновлення миру», — наголошує він.

План Наливайченка передбачає, зокрема, укладення нової міжнародної угоди за участі стратегічного партнера і гаранта безпеки України Сполучених Штатів Америки, надання необхідної міжнародної гуманітарної допомоги для відбудови зруйнованого Донбасу.

План має на меті одночасну деокупацію і Донбасу, і Криму — розгляд цих питань відокоремленими одне від одного Наливайченко не розглядає.

«Одним з першочергових пунктів, з яких має розпочатися шлях до миру, є безумовне звільнення Російською Федерацією всіх в’язнів сумління і полонених», — наголошує політик.

Похожие статьи:

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети