Наливайченко вимагає статусу потерпілого у справі про записи Онищенка

19 апреля 2018
1140 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17174.jpg

Лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко вимагає статусу потерпілого у справі про записи Онищенка. За його словами, НАБУ здійснює вже майже півтора року досудове розслідування у кримінальному провадженні №52016000000000466 від 07.12.2016 року за фактом одержання неправомірної вигоди народними депутатами України за голосування в парламенті низки проектів актів, зокрема прийняття державного бюджету 2015 та 2016 років, призначення та звільнення Генерального прокурора В.Шокіна, призначення Генерального прокурора Ю.Луценка, звільнення Голови Служби безпеки України В.Наливайченка, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 кримінального кодексу України.

“Нагадаю, що ще 23 грудня 2016 року я звернувся до НАБУ з заявою про залучення до даного кримінального провадження мене, як потерпілого (копія заяви додається вх.№252/36117-00 від 23.12.2016р.) та надав письмові докази.
НАБУ зобов’язане було розглянути дану заяву в строк не більше трьох днів (!), та прийняти відповідне рішення.

Лише 18 січня 2017 року я був допитаний у якості СВІДКА (а не ПОТЕРПІЛОГО) у даному кримінальному провадженні та надав додаткові докази та пояснення”, наголосив політик в ефірі телеканалу NewsOne.

Наливайченко додав, що тепер з’явилися додаткові факти як докази щодо одержання неправомірної вигоди народними депутатами України за голосування в парламенті низки проектів актів, що випливають з плівок Онищенка і його книги:
“Тому я повторно вимагаю від НАБУ і САП залучити мене до даного кримінального провадження як потерпілого, об’єктивно провести і закінчити досудове розслідування, а матеріали справи передати до суду”.

http://nalyvaichenko.org/?p=3992

 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети