НАСЛІДКИ КОРУПЦІЙНИХ ВЗАЄМОВІДНОСИН

6 июня 2019
6770 просмотров Голосов: 0 Автор:ОП ОГФ УКРАИНЫ ОГП ДК
article18627.jpg

ЦІНА КОРУПЦІЙНИХ ДОГОВОРНЯКІВ З САХАРУКОМ О, В. — ВЛАСНА СЛУЖБОВА КАРЄРА ТА ОСОБИСТА ДОЛЯ !!

До не давнього, будучи ще керівником слідчого відділу Бородянськоїполіції Напісочний Є.Є. дуже жорстко та умисно перешкоджав розслідуванню багатьох кримінальних справ, порушених відносно "голови" Бородянської селищногї ради, зараз вже ОТГ, Сахарука О.В… Нагадаю — Сахарук О.В. ігноруючи всі можливі Закони України, закон про місцеве самоврядування, фактично узурпувавши владу, використовуючи своїх карманних депутатів селищної ради, на корупційних договорняках намагається систематично заводити в наше селище, ігноруючи думку та побажання населення, не легальні, шкідливі, та небезпечні підприємства, які й досі не можуть відкритися та "працювати", та приносити мешканцям Бородянки шкоду завдяки нам. В тому числі Сакхарук О.В тим самим наносить збитки нашому місцевому бюджету, занижаючи арендну плату від використання нашої комунальної власності, собі на вигоду та на вигоду керівникам- аферистам тих підприємств.
В тому числі й відома справа по не законній вирубці захисних лісосмуг в с. Дружня та Борподянці, викраденню 150 дерев — яку також всіляко приховував наш слідопит Напісочний Є.Є.
Взявши ці та багато інших фактів злочинної службової діяльності "керівника" Бородянського слідчого відділу Напісочного Є.Є. керівництво Національної Поліції, провівши службове розслідування, прийняло рішення — звільнити з посади Напісочного Є.Є. — Я особисто ознайомлений вчора з цим наказом, тепер він просто слідчий, на його місце призначений новий керівник, з іншого відділку поліції, який йде в Нашу Бородянку із своїми декількома слідчими.
Керівництво СлІдчого Управління Главка Київської обл. запевнили мене вчора, що залучать всі зусилля для розслідування злочинів в Бородянці, які приховував Напісочний Є.Є. їз своїми підручними слідчими на протязі всієї своєї "служби"!!!

Тепер на дню питання перебування Напісочного Є.Є. взагалі в органах поліції — Вчора в Державному Бюро Розслідувань ( ДБР) порушено кримінальну справу відносно Напісочного Є.Є, слідчої Лєйченко К. та нач. Бородянського відділку поліції Омельяненка О.С.- саме за приховування злочину по крадіжці Бородянської та Дружнянської лісосмуг. Відносно самого Напісочного Є.Є. в ДБР ще одна справа на розслідуванні.

Зараз нова влада!!! Розслідування корупційних злочинів працівників поліції та чинуш в пріоритеті!!! Тому подальша службова карєра в поліції Напісочного Є.Є. вже під сильним питанням, а від цього залежить і його особиста доля в житті- чи було стати відмінним поліцейським, служачи людям — як він давав тому присягу Державі — чи доведеться крутити коровам хвости на Бородянській фермі — за зраду тієї присяги!! 
Чи постане перед судом Сахарук О.В. за свої злочини !? — це питання ще часу!!! а от за приховування корупційних злочинів Сахарука — Напісочний вже несе відповідальність перед законом, та перше серёзне покарання !!!

Похожие статьи:

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети