Не потрібно створювати ворогів, там де можна цього не робити, - Лубківський

4 ноября 2017
1912 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16284.jpg

Заява посла України в Сербії Олександра Александровича викликала нерозуміння сербської сторони і завдала шкоди відносинам двох країн. Так в ефірі телеканалу 112.ua заявив координатор Руху "Справедливість", посол Маркіян Лубківський.

"Час, тон і манера подачі були вкрай невдалими", — наголосив він.

Лубківський зауважив, що серед керівництва Сербії і громадськості висловлювання посла викликали негативну реакцію.

"Це викликало жаль, точно знаю, тому що сьогодні спілкувався з колегами з Белграда. Тому що справді, навіть попри тісні відносини Сербії з Росією, це країна, яка не визнала анексії Криму, це країна — кандидат на всуп до ЄС. Нам не потрібно створювати ворогів, там де цього не варто робити. Нам потрібно створювати коло партнерів. І я переконаний, що Сербія саме до таких країн і належить", — підкреслив М. Лубківський.

На переконання дипломата, посол Александрович "вдарив з гармати по горобцях" і завдав більше шкоди, аніж користі.

Нагадаємо, що посол Олександр Александрович заявив, що Сербія не докладає достатньо зусиль, аби перешкоджати своїм громадянам в участі у конфлікиі на Донбасі на боці сепаратистів. У МЗС Сербії розкритикували посла Александровича за скандальні заяви про повну підлеглість Белграда Москві і пригрозили наслідками.


 

Похожие статьи:

Политические статьиЖодних звинувачень Наливайченку не висунуто – Лубківський

Политические статьиМеч Справедливости или Бегущий по лезвию бритвы

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

Политические статьиНа Тернопільщині суд зобов’язав поновити реєстрацію кандидатів у депутати до ОТГ від Руху “Справедливість”

Политические статьиРух Валентина Наливайченка "Справедливість" рішуче засуджує позбавлення українського громадянства Михайла Саакашвілі

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети