Олександр Горобець: чому благодійність – це важливо

8 июля 2019
6692 просмотра Голосов: 0 Автор:KomandaZe
article18721.jpg

У цивілізованих країнах благодійність є нормою життя.

Багато людей вважають абсолютно природним 10% свого часу або грошей спрямувати на суспільно добрі справи: допомогу або підтримку тим, хто цього потребує.

Для нашої країни особливо важлива популяризація ідей особистого і корпоративного благодійництва як способу вирішення актуальних проблем суспільного розвитку. Благодійником може бути кожен — це просто, легко та зручно.

Я прийняв для себе чітке рішення — буду робити все, що в моїх силах і допомогати тим, хто потребує допомоги.

Благодійність — це не обов'язково відрахування грошей. Можна займатися благодійністю. Наприклад, бути волонтером в одному або декількох благодійних фондів.

Я працюю у БФ «Мистецька ініціатива» як волонтер. Важливо розуміти, що благодійність — це в першу чергу культура самих людей, а не зібрані ними гроші. Не важливо скільки ви віддали на добрі справи. Важливіше те, що ви внутрішньо розумієте необхідність цього.

Перша і найпростіша форма благодійності — максимально чесно і якісно жити кожен день, піклуючись про людей. Кожна людина, яка вирішила одного разу взяти участь у благодійності, не тільки отримує унікальну можливість змінити світ навколо, але і підвищити відчуття власних сил і здібностей, відчути прилив енергії і внутрішнього задоволення. І це у жодному разі не має сприйматися як борг чи данина  «соціальній відповідальності».

Такі справи мають йти від серця, цим треба перейматися по-справжньому. Навколо так багато страждання і болю — як можна пройти повз них?

Особливо зараз, коли так багато людей опинилися в зоні військового конфлікту, втратили дах над головою, землю, близьких.

Зрештою, це нормально й природно — допомагати іншим людям, коли вони цього потребують.

Похожие статьи:

Политические статьиПрезидент Володимир Зеленський побажав успіхів Олександру Горобцю

Политические статьиОлександр Горобець: привітав жителів Луки з святом Івана Купала

Политические статьиОлександр Горобець: чужих дітей не буває!

Политические статьиОлександр Горобець: відверто про корупцію

Политические статьиОлександр Горобець: правильна освіта - крок до щасливого майбутнього

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети