Олександр Вілкул підкупляв виборців

13 ноября 2015
2162 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11035.jpg

Про одну з таких злочинних угруповань розповів А. Геращенко сьогодні на брифінгу. Схема підкупу виборців була розроблена в Москві, на підставі цього «документа» і діяли злочинці.

Величезна робота була виконана фахівцями поліції в області кібербезпеки. Саме електронні технології використовувалися злочинцями для здійснення своєї діяльності. Зокрема, фінансування банди здійснювалося через електронні гаманці, на які надходили кошти з Москви. Ці гроші конвертувалися через обмінники на карти злочинців і використовувалися для підкупу виборців.

На сьогоднішній день правоохоронним органам відомо, що таким шахрайським чином було підкуплено десять тисяч виборців у місті Дніпропетровську. Між цими людьми велося активне листування в інтернеті, факт голосування за «потрібну» людину підтверджувалося фотографією бюлетеня на тлі власного паспорта.

Втім, подібні схеми діяли не тільки в Дніпропетровську. Але тут досить масштабний підкуп. Радник міністра Шкіряк з цього приводу заявив: існують факти, які свідчать про те, що розробкою і впровадженням цієї схеми займався ніхто інший як О. Вілкул. За даним фактом порушено кримінальну справу. В офісах і на квартирах підозрюваних проводяться обшуки, ведуться оперативні заходи щодо затримання всіх членів злочинного угруповання. Заблоковано близько трьох тисяч банківських карт тих людей, які брали участь у голосуванні. І Шкіряк, і Геращенко впевнені в тому, що на чолі угруповання стоїть кандидат в мери Дніпропетровська О.Вілкул. Розслідування триває, виявлені факти будуть надані пізніше.

Похожие статьи:

Политические статьиВИБОРИ КУПЛЕНІ!

Новости ПолитикиЯценюк каже, що існує можливість проведення виборів у 2014 році

Новости ПолитикиЯк Київська виборча комісія порушує законодавство!

Новости в миреЄвросоюз закликав провести позачергові вибори до Верховної Ради

Новости ПолитикиКиївська міська виборча комісія не інформує громадян

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети