Під час загострення ситуації на кордонах України 53% громади не знають, що це таке “Територіальна оборона”!

28 января 2022
9384 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article20307.jpg

“5 кроків” програма, яка може зробити Україну сильною:

1) Рух опору.

2) Територіальна оборона.

3) Національно-Патріотичне виховання.

4) Інформаційний спротив раша пропаганді.

5) До військова підготовка.

 

Це речі які об'єднують населення України і підготують до будь яких дій в разі ускладнення ситуації. Нажаль  програма заморожена, ідею взяли і переіменували в національний супротив. Тим більш не доведено до населення інформацію про підписаний Зеленським закон  “Про основи національного спротиву” від 1 січня 2022.

 Існуючий підхід до створення національного спротиву є помилковим тому що автори альтернативного Закону від  Президента Зеленського люди далекі від реалій оборони, без практичного досвіду, вони не займались мобілізацією в 2014 році, не приймали участь в бойових діях і не мають досвіду, як діяти в складних і важких ситуаціях під час війни. Ще  проблема в тому, що вони його прийняли незважаючи на зауваження Головного Експертного Управління при ВРУ -”не відповідає конституції”, але вони все одно затвердили Президента керівником “Національного Спротиву”, проштовхнули, проголосували і Президент наступного дня відправив закон на доопрацювання-”це смішно, навіщо приймати такий закон, який потрібно доопрацьовувати ?” — генерал Кривонос. На перше січня закон вступив в силу, але його не доопрацювали тому що, для його реалізації мусили  підготувати 25 підзаконних актів, які б безпосередньо деталізували дію закону, вони не встигли цього зробити і на 29 грудня 2021, тільки дві постанови Кабміну, які стосувались розвитку “Територіальної оборони”  було підготовлено, а все інше зависло в повітрі. Це призвело до того що країна не готова.  І військові всю відповідальність переклали на Кабмін, це привело до того що Територіальна оборона, це як і в 2014 році — 3й резерв для поповнення складу збройних сил і сумний приклад 2014 року коли батальйони Територіальної оборона були направлені на фронт, де в зв’язку з відсутністю підготовки, забезпечення вони гинули до початку бою.

   В законі  генерала Кривоноса “Територіальна оборона”- це підрозділи, які захищають свою територію  і не використовуються на фронті як “м'ясо”, це цивільно-військова компанія, яка має тримати тил, що є важливим процесом для дій збройних сил на фронті.

 

Похожие статьи:

Политические статьиУкраїнський президент планує залучити екс-регіоналів з "Опозиційного блоку" попрацювати над новою Конституцією.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk