Полтавський шлях до миру Валентина Наливайченка

14 сентября 2018
899 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17659.jpg

В рамках національного туру Валентин Наливайченко разом із командою Руху «Справедливість» відвідав у четвер 13 вересня місто Полтаву, де представив активістам і журналістам план відновлення миру в Україні.

Один з принципів плану відновлення миру в Україні Валентина Наливайченка: треба припиняти грабувати країну і запускати власну економіку.

Про це йшлося на засіданні полтавського прес-клубу.

“Найголовніше – реалізація мого плану відновлення миру. Сьогодні на фронті вмирають українські воїни: моя мета – закріпити мир в Україні, щоб
воїни могли повернутися до своїх сімей. Одночасно я планую атакувати незаконні активи олігархів – повернути в бюджет вкрадені в народу кошти й використати їх для відкриття нових заводів, створення робочих місць, надання гідних зарплат і пенсій”,- підкреслив політик.

Спокійна і сонячна Полтава готується до престижного міжнародного фестивалю “КіноДок”, де одним з організаторів є відома поетеса Марія Бойко.

“Обмінялися гарним настроєм і приємними подарунками з відомою поетесою і журналісткою Марія Бойко. Маю вже другу книгу її поезій. “Які круті до щастя сходи” – ще одна талановита сходинка в українському світі поезії”.

Валентин Наливайченко побажав успіху українським документалістам і порадив наступного року включити до конкурсної програми фільм “Невидимий батальйон” волонтерки Марії Берлінської.

Автор: Каріна Самохвалова

Похожие статьи:

Политические статьиРух Валентина Наливайченка "Справедливість" рішуче засуджує позбавлення українського громадянства Михайла Саакашвілі

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

Политические статьиМеч Справедливости или Бегущий по лезвию бритвы

Политические статьиНа Тернопільщині суд зобов’язав поновити реєстрацію кандидатів у депутати до ОТГ від Руху “Справедливість”

Политические статьиЖодних звинувачень Наливайченку не висунуто – Лубківський

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети