Представник «Справедливості» взяв участь у благодійному проекті в США

11 октября 2018
1359 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17770.jpg

24-го серпня 2018 року, у День Незалежності України, у Вашингтоні завершився благодійний проект велотранспортного туру «Чумацький шлях в Америку», який стартував 22 травня в Лос-Анджелесі. Голова осередку Руху «Справедливість» у м. Вишневе Сергій Крупний брав участь у заході й поділився з нами враженнями після повернення з мандрівки.

«Понад десять тисяч кілометрів велосипедом через США та Канаду. 25 штатів Америки та провінцій Канади, 435 міст від Тихого до Атлантичного океану за 100 днів. Восьмеро українців три місяці поспіль подорожували континентом, щоб розповісти про Україну, об’єднати діаспору та зібрати гроші на благодійність, а саме підтримати постраждалих внаслідок війни на сході України, зокрема ветеранів АТО», — почав свою розповідь Сергій Крупний.

Наші мандрівники не тільки знайомили американців та канадців з нашою сучасною історією, розповідали про події на сході України та під час Революції Гідності. Вони і самі знайомились з місцевими традиціями, дізнавались, як живеться українцям, які багато років тому залишили батьківщину і виховують нащадків на північно-американському континенті.

«Вражає те, як живуть ті пенсіонери в Канаді та Америці, з якими ми спілкувались. В основному це були представники діаспори. Багато хто з них вийшов на пенсію і тепер радіють з кожної нагоди взяти участь в суспільному житті», — розповідає Сергій.

Завдяки таким проектам, як «Чумацький шлях в Америку», розвивається народна дипломатія.

«Як член політичної партії, лідер якої – Валентин Наливайченко — висуває свою кандидатуру на пост президента, бачу великі перспективи для України. Ми можемо застосувати досвід економічно успішних країн у нас, тим самим і об’єднати українців в усьому світі» — підсумував Сергій Крупний.

Фото зі сторінок у Фейсбуці Велопробіг "Чумацький Шлях", Посольства України в Канаді та фото Михайла Литвинюка

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко: нехай Свята Покрова оберігає кожного Захисника!

Политические статьиСправедливість рушає до Чернівців та Івано-Франківська!

Политические статьиВалентин Наливайченко: оновлення країни - воля людей

Политические статьиВалентин Наливайченко: вище військове керівництво особисто відповідальне за вибухи складів у Ічні

Политические статьиНаливайченко: «Весь економічний тягар влада перекладає на людей»

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети